Operátor vo výrobe

Altcam Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Myjava
Termín nástupu
Jún-Júl 2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650€ - 700€ + ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov stará a má im čo ponúknuť.
Jedná sa o prácu spojenú s balením hotových výrobkov od strojov, kontrola, prepracovanie a triedenie plastových výliskov.
Práca v 3-zmennej prevádzke (6:30 - 14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30)
Nástup čo najskôr

Ponúkame Vám:
prácu v stabilnej spoločnosti
nárast platu po zaučení
stabilný rast základného platu v závislosti od odpracovaných rokov,
motivačná pohyblivá zložka mzdy + osobné ohodnotenie
príplatky k nočným zmenám nad rámec zákona
letné a vianočné odmeny
stravovanie zabezpečené na každej zmene
cestovný príspevok
celopodnikové akcie

Pre bližšie informácie zašli svoj životopis na zdugova@altcam.com alebo sa informuj telefonicky 0949/541850.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojársky priemysel - výroba plastových výliskov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-manuálna zručnosť
-ochota pracovať nadčas v prípade nutnosti

Spoločnosť Altcam Slovakia, je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových výliskov pre automobilový priemysel ktorá hľadá do svojho tímu brigádnika.

Ponúkame Vám serióznu, stabilnú a dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Altcam Slovakia, s.r.o.
Priemyselná 9059/8
90701 Myjava
ID: 3212200   Dátum zverejnenia: 24.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€ - 700€ + ďalšie príplatky