Operátor výroby - balič (práca vhodná pre mužov)

Altcam Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 9059/8, Trenčiansky kraj, Myjava
Termín nástupu
01.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Triedenie a balenie výrobkov pri strojoch
- pri osobnom pohovore s uchádzačom je vysvetlená priamo vo výrobe pracovná činnosť požadovanej pozície.
Práca v 3-zmennej prevádzke (6:30 - 14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30)
Nástup podľa dohody - možný ihneď

stabilný rast základného platu v závislosti od odpracovaných rokov - vernostný program,
motivačná pohyblivá zložka mzdy
príplatky k nočným zmenám nad rámec zákona
odmeny
stravovanie zabezpečené na každej zmene
cestovný príspevok
sociálny program spoločnosti

V prípade záujmu zašlite prosím Váš životopis na doleuvedenú emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojársky priemysel - výroba plastových výliskov

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- zodpovednosť
-manuálna zručnosť
-práca vhodná pre mužov

Spoločnosť Altcam Slovakia, je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových výliskov pre automobilový priemysel ktorá hľadá do svojho tímu kolegu na pozíciu Operátor výroby-balič

Ponúkame Vám serióznu, stabilnú a dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Altcam Slovakia, s.r.o.
Priemyselná 9059/8
90701 Myjava
ID: 3212198   Dátum zverejnenia: 12.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou