IT Business Developer

Altamira Softworks, s. r. o.

Miesto práce
Jaskový rad 187, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda je vecou dohody a rokovania a bude závisieť od požiadaviek a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Altamira, okrem toho, že je to jaskyňa v Španielsku, je aj bratislavský software house, a hľadá človeka, ktorý sa bude starať o našich potenciálnych klientov v pre-sales fáze a zároveň rozširovať našu klientskú základňu o klientov získaných prostredníctvom cold akvizičnej činnosti. Túto pozíciu voláme „IT Business Developer“ a je to pre nás veľmi dôležitá pozícia, preto dúfame, že nájdeme ideálny match. Koho hľadáme?
Hľadáme obchodného zástupcu s RELEVANTNÝMI skúsenosťami z IT BRANŽE, ktorý sa bude starať o premieňanie leadov na dealy, ktoré bude následne vyhrávať. Takisto predpokladáme, že rozšíri naše portfólio klientov prostredníctvom dolovania cold leadov a pracovania so svojím networkom. Sme firma, ktorá sa sústredí najmä na vývoj softwaru na mieru, webových aplikácií, mobilných aplikácií, ale aj priemyselných riešení. Hľadáme človeka s predchádzajúcou praxou na podobnej pozícií - nevyhnutnosťou sú skúsenosti s predajom služieb v oblasti vývoja softwaru. Primárne nepredávame krabicové riešenia a hoci skúsenosti s takýmto predajom sú plusom, predaj software na mieru vyžaduje iný mindset.

Dôležitý je aj vlastný network, schopnosť vycítiť príležitosť, samostatne vytipovať potenciálnych klientov a viesť lead až do jeho uzavretia a prevzatia projekt manažérom.
Čo budeš robiť? V reči právnika „najmä, ale nie výhradne“ toto:
1. Kvalifikácia a rozpracovanie leadov generovaných marketingovými kanálmi.
2. Kvalifikácia a rozpracovanie leadov uverejnených cez ÚVO
3. Tvorba rozpočtov, cenových ponúk a aktívna účasť na pre-sales fáze.
4. Tvorba prezentácií a prezentovanie riešení a produktov pred klientmi v rámci pre-sales fázy.
5. Koordinácia prípravy zmluvnej dokumentácie pre projekty, podkladov pre objednávky a fakturácie.
6. „Lead generation“ – generovanie leadov prostredníctvom vlastného networku a cold akvizícií.
7. Dôkladná práca a trackovanie všetkých aktivít v CRM systéme (Pipedrive).

možnosť školení, konferencií, vzdelávania (jazykové kurzy vo firme), multisport karta, voľná pracovná doba, samostatná práca, home office s pravidelnými stretnutiami, ale aj práca z kancelárie, služobný telefón, notebook

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu je vecou dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Grafický dizajn - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT Business Developer a pod.

Počet rokov praxe

3

Pre koho je pozícia vhodná?

- Pre človeka s praxou aspoň 3 roky na pozícií IT Business Developera so zameraním na predaj softwarových alebo webových riešení či mobilných aplikácií.
- Pre človeka, ktorý vie ako funguje cyklus predaja, dokáže zmanažovať jednotlivé osoby potrebné na pre-sales fázu, dokáže čítať a pripomienkovať zmluvy a nastavovať podmienky dealu.
- Pre človeka, ktorý vie ako sa naceňuje softwarový vývoj, pozná pojmy ako T&M či FP, dokáže negociovať a myslí tak trochu out-of-the box.
- Pre človeka, ktorý sa orientuje v softwarovom a webovom biznise a má dobré technické knowhow.
- Pre človeka, ktorý vie prevziať zodpovednosť za svoju prácu, je proaktívny a naozaj zainvolvovaný do chodu projektov a celej firmy.
- Pre človeka, ktorý má nadšenie pre technológie.
- Pre človeka, ktorý dokáže asertívne komunikovať s klientom z ne-IT branže.
- Pre človeka, ktorý vie slušne po anglicky (alebo aj nemecky?), pretože pracujeme s medzinárodným portfóliom klientov.
- Pre človeka, ktorý je samostatný detailista, má „big picture“, nie je potrebné ho vodiť za ručičku, a všetko do detailov vysvetľovať.

Altamira je digitálna transformačná spoločnosť poskytujúca poradenské služby vrátane inovatívnych stratégií a technologických riešení na mieru, ktorá odomyká plný potenciál Scale-Up organizácií na celom svete. So sídlom v Bratislave (Slovensko) s kanceláriami na Ukrajine sme vyhľadávaným obchodným partnerom so svetovým tímom talentovaných odborníkov. Sme hrdí na naše zázemie s vyše 10 ročnými skúsenosťami a taktiež na našich vyše 130 spolupracovníkov. Medzi našimi zamestnancami je ľahké nájsť verejných rečníkov, technologických guru, certifikovaných architektov a celý rad talentovaných ľudí. Budujeme silné, samoorganizované tímy, ktoré sú zamerané na osobný a profesionálny rast a ktoré zdieľajú náš prístup k zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4061742  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac