IT Business Developer

Altamira Softworks, s. r. o.

Miesto práce
Jaskový rad 187, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
január 2021
1 500 EUR/mesiac* Finálna výška mzdy závisí od skúseností a požiadaviek kandidáta. Výraznou motivujúcou zložkou mzdy je jej variabilná časť - podielový model.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného obchodného zástupcu, ktorý rozšíri naše bohaté portfólio klientov. Sme firma, ktorá sa sústredí najmä na vývoj softwaru na mieru, webových aplikácií, mobilných aplikácií a aj priemyselných riešení. Hľadáme človeka s predchádzajúcou praxou na podobnej pozícií - nevyhnutnosťou sú skúsenosti s predajom služieb v oblasti vývoja softwaru. Nepredávame krabicové riešenia a hoci skúsenosti s takýmto predajom sú plusom, predaj software na mieru vyžaduje iný mindset.

Dôležitý je vlastný network, schopnosť vycítiť príležitosť, samostatne vytipovať potenciálnych klientov a viesť lead až do jeho uzavretia a prevzatia projekt manažérom.

Na výmenu ponúkame slušné peniaze (fixný plat + motivujúci a funkčný odmeňovací model) a stabilné zázemie spoločnosti so zaujímavými referenciami, ktoré výborne podporujú predaj.

samostatná práca, home office s pravidelnými stretnutiami, ale aj práca z kancelárie, služobný telefón, notebook, možnosť školení, konferencii, vzdelávania (jazykové kurzy vo firme)

Termín nástupu je vecou dohody, predpokladáme najneskôr január 2021.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Grafický dizajn - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT Business Developer a pod.

Počet rokov praxe

3

Pre koho je pozícia vhodná?

- Pre človeka s praxou aspoň 3 roky na pozícií IT Business Developera so zameraním na predaj softwarových alebo webových riešení či mobilných aplikácií.
- Pre človeka, ktorý vie ako funguje cyklus predaja, dokáže zmanažovať jednotlivé osoby potrebné na pre-sales fázu, dokáže čítať a pripomienkovať zmluvy a nastavovať podmienky dealu.
- Pre človeka, ktorý vie ako sa naceňuje softwarový vývoj, pozná pojmy ako T&M či FP, dokáže negociovať a myslí tak trochu out-of-the box.
- Pre človeka, ktorý sa orientuje v softwarovom a webovom biznise a má dobré technické knowhow.
- Pre človeka, ktorý vie prevziať zodpovednosť za svoju prácu, je proaktívny a naozaj zainvolvovaný do chodu projektov a celej firmy.
- Pre človeka, ktorý má nadšenie pre technológie.
- Pre človeka, ktorý dokáže asertívne komunikovať s klientom z ne-IT branže.
- Pre človeka, ktorý vie slušne po anglicky (alebo aj nemecky?), pretože pracujeme s medzinárodným portfóliom klientov.
- Pre človeka, ktorý je samostatný detailista, má „big picture“, nie je potrebné ho vodiť za ručičku, a všetko do detailov vysvetľovať.

Altamira je digitálna transformačná spoločnosť poskytujúca poradenské služby vrátane inovatívnych stratégií a technologických riešení na mieru, ktorá odomyká plný potenciál Scale-Up organizácií na celom svete. So sídlom v Bratislave (Slovensko) s kanceláriami na Ukrajine sme vyhľadávaným obchodným partnerom so svetovým tímom talentovaných odborníkov. Sme hrdí na naše zázemie s vyše 10 ročnými skúsenosťami a taktiež na našich vyše 130 spolupracovníkov. Medzi našimi zamestnancami je ľahké nájsť verejných rečníkov, technologických guru, certifikovaných architektov a celý rad talentovaných ľudí. Budujeme silné, samoorganizované tímy, ktoré sú zamerané na osobný a profesionálny rast a ktoré zdieľajú náš prístup k zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3991512  Dátum zverejnenia: 26.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac