Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Fyzioterapuet s ubytovaním, okolie Viedne

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 EUR/mesiac+ 13 a 14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre fyzioterapeutov vo wellness hotely 40 km od Viedne, Rakúsko
Mzda: 2600 €/ brutto na mesiac/ rakúska pracovná zmluva + príplatky
+ 13 a 14 plat
Je možné pracovať na krátke turnusy.
Ubytovanie je hradené v plnej výške.
Stravovanie vo výške 30 € mesačne
Po mesiaci máte bezplatný prístup do wellness centra
Úroveň nemeckého jazyka stačí na úrovni B2
Potrebné je uznanie vzdelania "Anerkennung" s ktorým Vám pomôžeme.
Viac informácií [email protected] a na tel. čísle: +421908 999 591.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Kúpele 40 km od Viedne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4535422  Dátum zverejnenia: 9.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac