Všeobecná sestra v centre špecializovanom na klinickú a experimentálnu medicínu

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
26 300 - 35 820 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete ako zdravotná sestra, chcete sa vo svojej profesii ďalej rozvíjať, hľadáte zmenu a novú pracovnú výzvu? ALSES momentálne pre svojho klienta, pražské centrum zamerané na klinickú a experimentálnu medicínu, obsadzuje pozíciu všeobecnej zdravotnej sestry. Na svojich klinikách a odborných pracoviskách sa inštitút špecializuje na diabetológiu, transplantáciu orgánov, liečbu metabolických porúch a kardiovaskulárnych chorôb. Pozícia je vhodná pre absolventov a absolventky, rovnako ako aj skúsené sestry s praxou. Zamestnávateľ poskytuje podporu pri ďalšom špecializovanom vzdelávaní a zvyšovaní kvalifikácie, taktiež ubytovanie za zvýhodnenú cenu a mnoho ďalších zaujímavých benefitov. Práca je možná aj vo forme turnusov. Táto pozícia je obsadzovaná v spolupráci s našim partnerom Manuvia.

• Nadštandardné konkurencie schopné platové ohodnotenie
• 5 týždňov dovolenky ročne
• 3 sick days ročne (platené mimoriadne zdravotné voľno)
• Multibenefitný system v hodnote 10 000 CZK/ ročne (v rámci neho je možné využiť príspevok na penzijné pripoistenie, príspevok na nákup v lekárni a/alebo príspevok na šport, kultúru, vzdelávanie)
• Zľava v lekárni a predajni zdravotníckych pomôcok
• Možnosť zdravotníckej starostlivosti v zariadeniach inštitútu
• Ubytovanie zabezpečené za zvýhodnenú cenu (od 1500 Kč)
• Príspevok na stravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Centrum zamerané na klinickú a experimentálnu medicínu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

• ukončené vzdelanie v obore všeobecná zdravotná sestra
• túžba ďalej sa rozvíjať vo svojej profesii

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3868693  Dátum zverejnenia: 26.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 26 300 EUR/mesiac