Vzorkár/ka - chemické laboratórium pre Bratislavu a okolie

ALS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
15.7.2022
1 200 EUR/mesiacmzda dohodou v závislosti od skúseností + korporátny systém mesačných bonusov a benefitov bude upresnený na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odoberanie vzoriek u klientov v rámci Západného Slovenska (prioritne Bratislava a okolie), zriedkavo do iných častí SR.
- zodpovedá za bezpečnosť a ochranu zdravia
- vykonáva rozhodnutia svojho nadriadeného
- vzorkovanie rôznych typov matríc (potraviny, stery, pitná voda, odpadová voda, bazénová voda, odpady, zeminy, kaly, atď. ) prioritne v rámci Západného Slovenska, hlavne Bratislava a okolie
- zvozy vzoriek od klientov na základe dohody s klientom a pokynov ALS
- vykonávanie terénnych meraní
- príprava plánov vzorkovania, odberových protokolov, plánovanie zvozových liniek a vzorkovania
- komunikácia s klientmi ohľadom vzorkovania, komunikácia s klientským servisom, ostatými vzorkármi a laboratóriom
- príprava vzorkovníc podľa potreby pre vzorkovanie
- starostlivosť o zverené prístrojové vybavenie
- kontinuálne vzdelávanie a účasť na školeniach a medzilaboratórnych porovnávacích testoch

- Zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavá práca v modernom prostredí
- Platové podmienky zodpovedajúce danej pozícii
- Služobný telefón a mobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferované prírodovedné vzdelanie so zameraním na chémiu, prípadne podobný typ štúdia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ/VS vzdelanie chemického, ekologického, environmentálneho (alebo príbuzného) smeru
• Všeobecné znalosti z oblasti chémie, znalosti a prax v oblasti vzorkovania veľkou výhodou
• Pozitívny prístup, komunikatívnosť a flexibilita
• Organizačné schopnosti
• Klientsky orientovaná osobnosť
• Tímový hráč
• PC užívateľ (Word, Excel, PowerPoint, Outlook
• Spoľahlivosť, zmysel pre detail
• Vodičský preukaz skupiny B (prax nutná)
• Pridelené služobné vzorkarske vozidlo (nie na súkromné účely)

Obchodná pobočka akreditovaného analytického laboratória. Služby v oblasti chemických, fyzikálnych, radiochemických, mikrobiologických a toxikologických analýz. Analýzy v oblasti potravín, krmív, farmácie a životného prostredia. www.alsglobal.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3517424  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac