Vzorkar a zvoz vzoriek - chemické laboratórium

ALS Slovakia, s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 Eur (dohodou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vzorkovanie rôznych typov matríc (pitná voda, odpadová voda, bazénova voda, potraviny, stery, atď. )
- Zvozy vzoriek od klientov na základe dohody s klientom a pokynov ALS (oblasť Trenčín, Žilina a severozápadné Slovensko)
- Príprava plánov vzorkovania, odberových protokolov, plánovanie zvozových liniek a vzorkovania
- Komunikácia s klientmi ohľadom vzorkovania, komunikácia s klientským servisom a laboratóriom
- Príprava vzorkovníc podľa potreby pre vzorkovanie
- Starostlivosť o zverené prístrojové vybavenie
- Bydlisko nutné v oblasti vzorkovania, preferované okresy Trenčín, Dubnica nad Váhom, Považská Bystrica - vzhľadom k lokalite zvozov a vzorkovania
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria.

- Zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavá práca v modernom prostredí
- Platové podmienky zodpovedajúce danej pozícii
- Služobný telefón a mobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferované prírodovedné vzdelanie so zameraním na chémiu, prípadne podobný typ štúdia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• SŠ vzdelanie chemického (alebo príbuzného) smeru
• Všeobecné znalosti z oblasti chémie, znalosti a prax v oblasti vzorkovania veľkou výhodou
• Pozitívny prístup, komunikatívnosť a flexibilita
• Organizačné schopnosti
• Klientsky orientovaná osobnosť
• Tímový hráč
• PC užívateľ (Word, Excel, PowerPoint, Outlook
• Spoľahlivosť, zmysel pre detail
• Vodičský preukaz skupiny B (prax nutná)
• Pridelené služobné vzorkarske vozidlo (nie na súkromné účely)

Obchodná pobočka akreditovaného analytického laboratória. Služby v oblasti chemických, fyzikálnych, radiochemických, mikrobiologických a toxikologických analýz. Analýzy v oblasti potravín, krmív, farmácie a životného prostredia. www.alsglobal.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2555320  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 Eur (dohodou)