Vzorkar a zvoz vzoriek - chemické laboratórium

ALS Slovakia, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
31.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 Eur (dohodou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vzorkovanie rôznych typov matríc (pitná voda, odpadová voda, bazénova voda, potraviny, stery, atď. )
- Zvozy vzoriek od klientov na základe dohody s klientom a pokynov ALS (oblasť Bratislava a západné Slovensko)
- Príprava plánov vzorkovania, odberových protokolov, plánovanie zvozových liniek a vzorkovania
- Komunikácia s klientmi ohľadom vzorkovania, komunikácia s klientským servisom a laboratóriom
- Príprava vzorkovníc podľa potreby pre vzorkovanie
- Starostlivost o zverené prístrojové vybavenie

- Zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavá práca v modernom prostredí
- Platové podmienky zodpovedajúce danej pozícii
- Služobný telefón a mobil

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferované prírodovedné vzdelanie so zameraním na chémiu, prípadne podobný typ štúdia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• SŠ vzdelanie chemického (alebo príbuzného) smeru
• Všeobecné znalosti z oblasti chémie, znalosti a prax v oblasti vzorkovania veľkou výhodou
• Pozitívny prístup, komunikatívnosť a flexibilita
• Organizačné schopnosti
• Klientsky orientovaná osobnosť
• Tímový hráč
• PC užívateľ (Word, Excel, PowerPoint, Outlook
• Spoľahlivosť, zmysel pre detail
• Vodičský preukaz skupiny B (prax nutná)
• Pridelené služobné vzorkarske vozidlo (nie na súkromné účely)

Obchodná pobočka akreditovaného analytického laboratória. Služby v oblasti chemických, fyzikálnych, radiochemických, mikrobiologických a toxikologických analýz. Analýzy v oblasti potravín, krmív, farmácie a životného prostredia. www.alsglobal.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Mokráň záhon 4
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Bortňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 2555320   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 Eur (dohodou)