Obchodník (business developer) pre laboratórne analýzy

ALS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacmzda dohodou - podľa skúseností kandidáta (základ + predajné bonusy podľa skúseností a nastavených KPI).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny a máš záľubu v práci s klientmi. Si ochotný sa učiť nové veci (u nás ich bude teda veľa :-)
Hľadáme obchodníka, ktorý bude predávať naše služby (chemické analýzy) pre laboratória - pozri našu stránku, aby si mal predstavu - www.alsglobal.sk
Tvoja náplň práce asi takáto:
Identifikácia obchodných príležitostí, prieskum trhu, segmentácia klientov a ich aktívne oslovovanie - cestovanie po Slovensku + office Bratislava (preferované bydlisko v BA a okolí)..
Komunikácia s interným klientom (hlavne environmentálne laboratória skupiny ALS).
Riešenie požiadaviek klientov ( chemické a technické otázky, dodacie termíny analýz, reklamácie a pod.)
Vypracovanie cenových ponúk
Administratívne práce (príprava súťažných podkladov, dokladov pre účtovníčku....)
Vybavovanie reklamácií (technické, administratívne), poskytovanie informácii klientom
Práce s internými laboratórnými systémami a databázami.

- Služobné auto, mobilný telefón a notebook
- Zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavá práca v modernom prostredí
- Platové podmienky zodpovedajúce danej pozícii
- Príjemné pracovné prostredie

Životopis a motivačný list poprosím zaslať na uvedenú mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, prírodné vedy s chemickým zameraním, preferujeme so zameraním na životné prostredie, prípadne aj iný smer, ale s ochotou sa učiť!!!

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• SŠ / VŠ vzdelanie chemického (alebo príbuzného) smeru
• Všeobecné znalosti z oblasti chémie a legislatívy životného prostredia
• Prax v laboratóriu na obdobnej pozícii, prípadne v obchode vítaná ( min 3 roky)
• Aktívna znalosť anglického jazyka (minimálne B2) - korporátny jazyk
• plynulá slovenčina slovom aj písmom
• Pozitívny prístup, komunikatívnosť a flexibilita
• Analytické a organizačné schopnosti
• "Problem solver"
• Klientsky orientovaná osobnost je ABSOLÚTNA podmienka
• Tímový hráč
• PC užívateľ (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Spoľahlivosť, zmysel pre detail

Obchodná pobočka akreditovaného analytického laboratória. Služby v oblasti chemických, fyzikálnych, radiochemických, mikrobiologických a toxikologických analýz. Analýzy v oblasti potravín, krmív, farmácie a životného prostredia. www.alsglobal.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1986738  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac