Vzorkár pre akreditované analytické laboratóriá (Bratislava)

ALS SK, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacDohodnutá mzda sa bude odvíjať od praxe na pozícii vzorkára.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za bezpečnosť a ochranu zdravia
- vykonáva rozhodnutia svojho nadriadeného
- vzorkovanie rôznych typov matríc (potraviny, stery, pitná voda, odpadová voda, bazénová voda, odpady, zeminy, atď. )
- vykonávanie terénnych meraní (pH, Cl, teplota,...)
- zvozy vzoriek od klientov na základe dohody s klientom a pokynov ALS - príprava plánov vzorkovania, odberových protokolov, plánovanie zvozových liniek a vzorkovania (oblasť Bratislava a Západné Slovensko, popr. Slovensko)
- komunikácia s klientmi ohľadom vzorkovania, komunikácia s klientským servisom, ostatými vzorkármi a laboratóriom
- príprava vzorkovníc podľa potreby pre vzorkovanie
- starostlivosť o automobil a zverené prístrojové vybavenie

- stabilná práca v dynamickej nadnárodnej spoločnosti s rastúcim trendom
- atraktívne a stále sa vyvíjajúce pracovné prostredie
- bezpečnosť na prvom mieste
- osobnostný a odborný rast
- zamestnanecké bonusy a benefity

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím posielajte emailom na [email protected]
Pracovné pohovory budú prebiehať na pobočke v Bratislave (ALS Slovakia, s.r.o., Mokráň záhon 4, Bratislava) za dodržania predpísaných protipandemicných opatrení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, alebo príbuzné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vzorkár

Počet rokov praxe

1

- všeobecné znalosti z oblasti chémie, znalosti a prax v oblasti vzorkovania veľkou výhodou
- pozitívny prístup, komunikatívnosť a flexibilita
- organizačné schopnosti
- klientsky orientovaná osobnosť
- tímový hráč
- spoľahlivosť, zmysel pre detail

ALS SK, s.r.o. je členom skupiny ALS Laboratory Group operujúcej po celom svete už desiatky rokov prinášajúcej kvalitné služby v oblasti laboratórneho skúšania.
Stabilitu nadnárodnej spoločnosti sme našim skvelým zamestnancom potvrdili aj v trhovej nestabilite počas pandemickej a popandemickej situácii, keď sme si na Slovensku udržali všetkých zamestnancov, dokonca sme obsadzovali nové a ďalej obsadzujeme ďalšie pracovné miesta.
ALS SK, s.r.o. úzko spolupracuje s ALS Czech Republic a ďalšími laboratóriami v Európe v rámci skupiny ALS. Služby sú zamerané prevažne na analýzu potravín, krmív a vzoriek životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4139975  Dátum zverejnenia: 15.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac