Koordinátor vzorkárov + vzorkár pre analytické laboratóriá

ALS SK, s. r. o.

Miesto práce
Rimavská Sobota
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacmzda dohodou v závislosti od skúseností + korporátny systém mesačných bonusov a benefitov bude upresnený na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za bezpečnosť a ochranu zdravia
- vykonáva rozhodnutia svojho nadriadeného a pripravuje reporty
- zaisťuje podklady, návrhy a realizácie (koncepcia rozvoja, investičné, personálne, nákladovej politiky)
- priamo riadi ľudí a organizuje činnosť skupiny, zodpovedá za ich pracovný výkon, vyťaženosť, rozvoj a zaúčanie
- na základe požiadavky riadi vývoj nových služieb vrátane ich zavádzania
- hodnotí prácu svojich podriadených a predkladá návrhy na ich hodnotenie
- zodpovedá za dodržiavanie systému kvality skupiny, rieši reklamácie, identifikuje nezhody a zaisťuje nápravnú činnosť
- spolupracuje s manažérom na finančnom riadení skupiny
- vzorkovanie rôznych typov matríc (potraviny, stery, pitná voda, odpadová voda, bazénová voda, atď. ) v rámci celého Slovenska
- zvozy vzoriek od klientov na základe dohody s klientom a pokynov ALS - príprava plánov vzorkovania, odberových protokolov, plánovanie zvozových liniek a vzorkovania
- komunikácia s klientmi ohľadom vzorkovania, komunikácia s klientským servisom, ostatými vzorkármi a laboratóriom
- príprava vzorkovníc podľa potreby pre vzorkovanie
- starostlivosť o zverené prístrojové vybavenie

- stabilná práca v dynamickej nadnárodnej spoločnosti s rastúcim trendom
- atraktívne a stále sa vyvíjajúce pracovné prostredie
- bezpečnosť na prvom mieste
- osobnostný a odborný rast
- zamestnanecké bonusy a benefity

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím posielajte emailom na [email protected]
Pracovné pohovory budú prebiehať v sídle spoločnosti v Rimavskej Sobote za dodržania predpísaných protipandemicných opatrení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, potravinárske, alebo príbuzné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

koordinátor, vzorkár

Počet rokov praxe

2

- znalosti a prax v oblasti vzorkovania
- všeobecné znalosti z oblasti chémie,
- leadership
- pozitívny prístup, komunikatívnosť a flexibilita
- organizačné schopnosti
- klientsky orientovaná osobnosť
- tímový hráč
- spoľahlivosť, zmysel pre detail a zodpovednosť

ALS SK, s.r.o. je členom skupiny ALS Laboratory Group operujúcej po celom svete už desiatky rokov prinášajúcej kvalitné služby v oblasti laboratórneho skúšania.
Stabilitu nadnárodnej spoločnosti sme našim skvelým zamestnancom potvrdili aj v trhovej nestabilite počas pandemickej a popandemickej situácii, keď sme si na Slovensku udržali všetkých zamestnancov, dokonca sme obsadzovali nové a ďalej obsadzujeme ďalšie pracovné miesta.
ALS SK, s.r.o. úzko spolupracuje s ALS Czech Republic a ďalšími laboratóriami v Európe v rámci skupiny ALS. Služby sú zamerané prevažne na analýzu potravín, krmív a vzoriek životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3942403  Dátum zverejnenia: 21.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac