Business developer v oblasti laboratórnych služieb (FOOD)

ALS SK, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacod 1500 € brutto /mesačne v závislosti od skúseností; základná a motivačná zložka mzdy budú presnejšie zadefinované na pracovnom pohovore, kde býva predstavený aj systém korporátnych benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.Podieľa sa na tvorbe obchodnej a marketingovej stratégie a vyhľadáva nových klientov.
2.Zodpovedá za analýzu, rozvoj a implementáciu marketingovej a obchodnej stratégie.
3.Identifikuje nové obchodné príležitosti a rozvíja spoluprácu so súčasnými zákazníkmi.
4.Zaisťuje profesionálnu reprezentáciu a budovanie dobrého mena spoločnosti.
5. Pripravuje a komunikuje ponuky pre daný okruh zákazníkov s uplatnením príslušných obchodných pravidiel.
6.Pripravuje a uzatvára zmluvy so zákazníkmi
7.Zaisťuje správnu a včasnú komunikáciu s laboratóriami potrebnú k zaisteniu všetkých podmienok tak, aby boli naplnené očakávania zákazníkov (prípadné sťažnosti, reklamácie) a tlmočí očakávania zákazníkov.
8.Spolupracuje s ďalšími pobočkami ALS v Európe pri získavaní podrobnejších informácií o požiadavkách zákazníkov.
9.Zúčastňuje sa a spoluorganizuje odborné podujatia za účelom stretnutia sa so zákazníkmi (odborné a vedecké semináre a webináre pre potravinárske firmy).
10. Analyzuje trh a konkurenciu.
11.Pripravuje a spracováva obchodné reporty a štatistiky

-profesionálne produktové zaškolenie
-stabilita silnej nadnárodnej spoločnosti
-služobné auto, mobilný telefón, notebook
- odpovedajúce finančné ohodnotenie : fix + bonus
- zamestnanecké benefity

Všetky zaslané životopisy budú samostatne posúdené a na pohovor si pozveme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky, chemický, prírodovedecký, alebo príbuzný smer (so zameraním na chémiu, mikrobiológiu, hygienu a kontrolu kvality potravín je výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

rozvoj predaja, alebo podobná pozícia (sales hunter, sales executive, business developer, sales repr

Počet rokov praxe

3

- komunikatívna, charizmatická, pozitívna a dobre organizovaná osobnosť orientovaná na zákazníkov
- samostatnosť, spoľahlivosť, usilovnosť
- ochota učiť sa nové veci
- tímový hráč
- ochota cestovať
- odolnosť voči stresu

ALS SK, s.r.o. je členom skupiny ALS Laboratory Group operujúcej po celom svete už desiatky rokov prinášajúcej kvalitné služby v oblasti laboratórneho skúšania.
Stabilitu nadnárodnej spoločnosti sme našim skvelým zamestnancom potvrdili aj v trhovej nestabilite počas pandemickej a popandemickej situácii, keď sme si na Slovensku udržali všetkých zamestnancov, dokonca sme obsadzovali nové a ďalej obsadzujeme ďalšie pracovné miesta.
ALS SK, s.r.o. úzko spolupracuje s ALS Czech Republic a ďalšími laboratóriami v Európe v rámci skupiny ALS. Služby sú zamerané prevažne na analýzu potravín, krmív a vzoriek životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3922262  Dátum zverejnenia: 27.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac