Mikrobiológ/mikrobiologička

ALS SK, s. r. o.

Miesto práce
Rimavská Sobota
950 EUR/mesiacmesačná motivačná zložka na základe dohodnutých kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca nepravidelne aj cez víkendy (so všetkými príplatkami podľa ZP)
• Práca v akreditovanom analytickom laboratóriu
• Spracováva vzorky potravín, krmív, farmaceutických produktov a vôd a vykonáva mikrobiologickú kontrolu v stanovenom rozsahu a frekvencii podľa platných noriem predpisov
• Vykonáva kontrolné merania sledovaných parametrov podľa požiadaviek systému kvality
• Zaznamenáva výsledky a vykonáva vyhodnocovanie analýz a kontrol v rámci špecifikácií
• Informuje o výsledkoch analýz a kontrol vedúcej oddelenia mikrobiológie
• Zodpovedne zaobchádza s laboratórnymi prístrojmi, vykonáva ich pravidelnú údržbu a zabezpečuje servis v prípade poruchy
• Dodržiava zásady hygieny a bezpečnostné predpisy pri práci v laboratóriu
• Sleduje zásobu požadovaných spotrebných materiálov (chemikálie, lab. pomôcky, čistiace materiály a pod.) potrebných k výkonu analýz
• Vykonáva environmentálnu kontrolu prostredia na jednotlivých úsekoch a iné kontroly podľa pokynov manažéra kvality
• Spolupracuje a odovzdáva získané informácie spolupracovníkmi
• Neustále sa vzdeláva vo svojom obore

• stabilná práca v dynamickej nadnárodnej spoločnosti s rastúcim trendom
• atraktívne a stále sa vyvíjajúce pracovné prostredie
• bezpečnosť na prvom mieste
• osobnostný a odborný rast
• zamestnanecké bonusy a benefity
• Základná mzda od 950,- EUR brutto. v závislosti od skúseností. Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta
• Nástup ihneď
• Práca v tíme

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím posielajte emailom na [email protected]
Pracovné pohovory budú prebiehať v sídle spoločnosti v Rimavskej Sobote za dodržania predpísaných protipandemických opatrení, alebo formou videohovoru, podľa aktuálnych opatrení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky, chemický, prírodovedecký, alebo príbuzný smer ( so zameraním na biológiu, mikrobiológiu, hygienu a kontrolu kvality potravín je výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mikrobiológia

Počet rokov praxe

1

• SPŠ chemická, potravinárska, príbuzného charakteru
• VŠ poľnohospodárska, veterinárska, chemická, prírodovedecká, alebo potravinársky smer
• Anglický jazyk (výhodou)
• Znalosť PC - MS Office, Word, Excel
• Prax v potravinovom mikrobiologickom laboratóriu min. 1 rok
• Ochota učiť sa
• Tímový hráč
• Precíznosť, samostatnosť a flexibilita

ALS SK, s.r.o. je členom skupiny ALS Laboratory Group operujúcej po celom svete už desiatky rokov prinášajúcej kvalitné služby v oblasti laboratórneho skúšania.
Stabilitu nadnárodnej spoločnosti sme našim skvelým zamestnancom potvrdili aj v trhovej nestabilite počas pandemickej a popandemickej situácii, keď sme si na Slovensku udržali všetkých zamestnancov, dokonca sme obsadzovali nové a ďalej obsadzujeme ďalšie pracovné miesta.
ALS SK, s.r.o. úzko spolupracuje s ALS Czech Republic a ďalšími laboratóriami v Európe v rámci skupiny ALS. Služby sú zamerané prevažne na analýzu potravín, krmív a vzoriek životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3672898  Dátum zverejnenia: 5.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac