Manažér kvality

ALRO-SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Coburgova 84, Trnava
Termín nástupu
August - September 2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za oddelenie kvality, koordinuje a riadi tím inžinierov kvality a RQC.
Plní úlohy a požiadavky nadriadeného - prevádzkového manažéra a riaditeľa Alro Group pre kvalitu.
Komunikuje so zákazníkmi a dodávateľmi, navštevuje ich v prípade potreby.
Riadi oddelenie kvality a podporuje členov jeho tímu.
Spolupracuje s interným aj externým tímom na príprave a zodpovedá za zákaznícke a IATF audity.
Dohliada na pracovné inštrukcie, činnosť kontrolórov kvality, supervízorov kvality a inžinierov kvality.
Vykonáva kontroly kvality podľa IATF 16949 a firemnej politiky.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

min. 2000 € brutto / mesiac, v závislosti od skúseností kandidáta

Pracovná doba 08:00 - 16:30. Bonusy pri narodení dieťaťa, svadbe, okrúhlych narodeninách. Ďalšie zložky mzdy budú upresnené na pracovnom pohovore.

Pracovný pomer ponúkame na dobu určitú, so skúšobnou dobou 3 mesiace, počas zastupovania materskej dovolenky, s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu.
Životopis prosím pošlite aj v AJ alebo NJ.
Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické smery, inžinierstvo kvality; výhodou certifikáty QM

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-znalosť IATF 16949 (ISO TS 16949), štatistických metód, FMEA, 8D reporty, APQP, PPAP, 5 WHY analýzy,
-ekologicky a BOZP orientovaná osoba (smernice BOZP, PO, environmentálne smernice a smernice nakladania s nebezpečným a ostatným odpadom),
- Movex je výhodou,
-flexibilný, tímový hráč,
-dobré komunikačné, riadiace, plánovacie, organizačné a prezentačné schopnosti,
-orientácia na zákazníka/detaily/ciele,
- zodpovedný človek s dobrým logickým myslením,
-schopnosť pracovať samostatne, pod tlakom; dobrá odolnosť voči stresu,
-aktívny vodič, služobné cesty v SR i do zahraničia.

Povrchová úprava komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Coburgova 84
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Jana Klimeková
Tel.: +421903413146
E-mail: poslať životopis
ID: 3710011   Dátum zverejnenia: 4.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 2000 € brutto / mesiac, v závislosti od skúseností kandidáta