Kuchár do hotelov v Alpách. TOP podmienky. Prax a znalosť nemeckého jazyka podmienkou. Poprosíme len seriózny záujem.

Alpin Consulting s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
máj 2019
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava hlavných jedál, príloh a všeobecná pomoc v kuchyni

Ubytovanie a kompletná, celodenná strava a nápoje zadarmo poskytnuté zamestnávateľom, dovolenka, 13, 14 plat.

V prípade záujmu o prácu, vás poprosíme o životopis v nemeckom, poprípade talianskom jazyku s fotkou. Poprosíme len seriózny záujem s možnosťou vycestovania v mesiaci máj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Práca v reštauračnom a hotelovom zariadení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme personálna agentúra, ktorá zabezpečuje voľné pracovné pozície na hoteloch a v reštauráciach v Alpách a poskytuje informačno-poradenský a organizačný servis.
ID: 3227448  Dátum zverejnenia: 2.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac2000