Vedúci pobočky realitnej kancelárie

ALPIA, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650€ netto + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu vedúceho pobočky. Sme slovenská realitná sieť, na realitnom trhu pôsobíme od roku 1996, máme stabilné zázemie a neustále rozširujeme sieť spolupracovníkov a pobočiek. Ponúkame Vám možnosť profesného aj osobného rastu, bezplatný vzdelávací systém, možnosť individuálneho nastavenia pracovno-právneho vzťahu. Spolupracujte so stabilným tímom maklérov s vysokou odbornosťou a množstvom skúseností.

Ponúkame možnosť pracovať v atraktívnom sektore s možnosťou zaujímavého finančného odmeňovania a osobného rastu. Spoločnosť disponuje viacerými benefitmi a akcelerátormi vrátane internej akadémie vzdelávania.

Životopis a motivačný list je potrebné zaslať v slovenskom jazyku na e-mail recruiting@realityalpia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

-morálne zásady
-obchodnícke a komunikačné zručnosti
-príjemné vystupovanie
-ochota učiť sa
-základné znalosti práce s PC
-kreativita
-zodpovedný prístup
-samostatné rozhodovanie

Sme expandujúca spoločnosť úspešne pôsobiaca v oblasti realít na Slovenskom trhu od roku 1996. Naši klienti získavajú plný profesionálny servis od prvého kontaktu, cez ponuku, právne a ekonomické poradenstvo až po samotnú realizáciu obchodu. Do nášho portfólia patrí aj výkup nehnuteľností na vlastný účet za hotové peniaze. Našou ambíciou je reality robiť iným spôsobom ako naša konkurencia. Našim zamestnancom poskytujeme istoty zamestnanca a voľnosť makléra. Na druhej strane chceme byť najlepší a preto chceme spolupracovať iba s najlepšími. Ak si trúfate pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám životopis a motivačný list.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.realityalpia.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Realityalpia s.r.o.
A. Kmeťa 24
036 01 Martin
ID: 3439312   Dátum zverejnenia: 4.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€ netto + odmeny