Obchodný zástupca

Alphabet s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 700 EUR/mesiac900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodník pre spoločnosť Alphabet partner s.r.o.

Hľadáme kolegov/kolegyne, ktorý/ktoré sa chcú realizovať v získavaní nových klientov, rovnako budú v kontakte s už existujúcimi klientmi.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1700 EUR (mzda bude prehodnotená na pohovore v závislosti od skúseností)

Termín nástupu

ASAP

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Predaj internetových produktov koncovým zákazníkom.

Získavanie nových klientov.

Starostlivosť o súčasných a nových klientov.

Aktívna e-mailová a telefonická komunikácia so súčasnými aj potenciálnymi klientmi.

Analyzovanie potrieb existujúcich klientov a následné vytváranie cenových ponúk.

Zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov predaja.

Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov.

Čo od teba očakávame?

Minimálne SŠ, VŠ vzdelanie.

Skúsenosť s telefonickým kontaktom so zákazníkmi minimálne 1 rok.

Sebadôvera v telefonickom kontakte.

Veľkou výhodou je znalosť a obchodovanie s on-line službami.

Zameranie na aktívne plnenie cieľov a dosahovanie výsledkov.

Pozitívne naladenie a dobrú adaptáciu na zmeny.

Súťaživosť, proaktívnosť.

Aktívny vodič skupiny B

A čo ti ponúkame my?

Nadštandardné platové ohodnotenie.

Vysoko motivujúce bonusy za plnenie mesačných a trojmesačných plánov.

Férovosť v jednaní.

Flexibilný pracovný čas.

Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v on-line riešeniach.

Podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.

Viac o nás a našich aktivitách na našom stretnutí pri pohovore.

Prácu je možné vykonávať aj popri inej obchodnej činnosti.

Ako reagovať na túto ponuku?

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list , kde napíšeš, prečo chceš pracovať práve na tejto pozícii.

Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.07.2019

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
ID: 3702592  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 700 EUR/mesiac900 EUR/mesiac