Reagujte bez životopisu
Logo Alphabet Industries s. r. o.

Vedúci interného tímu - Vynikajúca príležitosť v Trnave

Alphabet Industries s. r. o.

Miesto práce
Mikovíniho 11, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2024
1 500 - 4 000 EUR/mesiacMesačné bonusy | Platená dovolenka | Príplatky za sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť Alphabet Industries, ktorá poskytuje zahraničným firmám kvalifikovanú pracovnú silu v oblasti stavebníctva, aktuálne hľadá posilu na pozícii vedúceho interného tímu.

Hlavnou úlohou vedúceho bude spoločne s konateľmi vybudovať úspešný interný tím, ktorý bude mať na starosti akvizíciu nových zákazníkov aj nábor pracovníkov na naše projekty v zahraničí.

Po úplnom preškolení bude vedúcemu odovzdaná kontrola nad tímom, aby ho riadil v najlepšom záujme firmy, podľa vopred nastavených firemných postupov.

Základné aspekty práce

  • Zodpovednosť za správny chod prevádzky
  • Výber a nábor nových zamestnancov
  • Rozdeľovanie úloh zamestnancom
  • Dodržiavanie pracovných povinností a postupov
  • Kontrola denných úloh a mesačných cieľov
  • Vyhodnocovanie projektov a zmlúv so zahraničnými partnermi
  • Vyhodnocovanie uchádzačov o prácu
  • Vedenie personálnej agendy
  • Evidencia dochádzok zamestnancov
  • Vytváranie profesionálnej atmosféry na pracovisku
  • Aktívna komunikácia s konateľmi

Pre koho je pozícia vhodná

Hľadáme šikovného človeka, ktorý má chuť posúvať sa na vyššie priečky, za čo bude riadne odmenený celým radom zaujímavých bonusov a postupom času bude mať aj možnosť riadiť svoj vlastný tím ľudí.

Táto pozícia je vhodná pre kariérne motivovaných jedincov, ktorí chcú vyrásť spoločne s firmou, ktorá je na trhu síce iba tretím rokom, ale úspešne pokračuje v nastavenom trende medziročného rastu o viac ako 100%.

Určitú výhodu budú mať záujemcovia s predchádzajúcimi skúsenosťami s riadením tímu a tiež so znalosťou nemeckého alebo anglického jazyka. Jednou z predností by mali byť aj dobré komunikačné schopnosti. Všetko ostatné sa dá naučiť.

Ten správny čas je teraz

Pokiaľ Vás táto inzercia oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, zostáva len posledný krok ->POŠLITE NÁM ŽIVOTOPIS <-

  • Bonusy za nových klientov a plnenie cieľov
  • Bonusy za včasnú dochádzku
  • Príplatky za sviatky (až +50%)
  • 20 dní platenej dovolenky
  • Možnosť finančného a kariérneho rastu
  • Príležitosť pracovať v moderných priestoroch s najnovšou technológiou
  • Poskytujeme Vám tiež školenia a tréningy na rozvoj Vašich schopností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Vedenie tímu - Pokročilý
Gmail - Pokročilý
Google Drive - Mierne pokročilý
Google Sheets - Mierne pokročilý
HubSpot - Základy
SuperFaktúra - Základy
Adobe Acrobat Reader - Základy

Počet rokov praxe

1

  • Silné komunikačné a organizačné zručnosti
  • Schopnosť pracovať samostatne​

Sme slovenská stavebná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na stavebné a čistiace práce v Nemecku. Ako spoločnosť sa neustále snažíme rozvíjať naše odborné znalosti a technické schopnosti, aby sme mohli prekonať očakávania našich zákazníkov. Máme vysoko kvalifikovaný tím, ktorý je vždy pripravený a schopný vysporiadať sa s akoukoľvek výzvou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4804817  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac