PREDAJCA (PRE SLOVENSKE ZAKAZNIKY) 30.000 Kč

Alpha Supplies s.r.o.

Miesto práce
České Budějovice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
19900 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predajce do nášho predajného tímu pre slovenský trh!

Sme medzinárodná firma zaoberajúca sa predajom vlastných originálnych náplní do tlačiarní. Po 5 rokoch na českom trhu stále rastieme a vstupujeme na slovensky trh. Nájdete u nás priateľskú atmosféru a výborný kolektív. Máme moderné kancelárie v centre Českých Budějovíc s relaxačnou zónou.

PREČO PRÍSŤ K NÁM?

– Možnosť VEĽMI DOBRE SI ZAROBIŤ,

– náborový príspevok 18 000,- Kč,

– v piatok končíme už o 13:00 hod.,

– práca NIE NA ZMENY, BEZ VÍKENDOV A SVIATKOV,

– VÝBORNÝ KOLEKTÍV,

– priateľský a férový nadriadený,

– kvalitné zaškolenie,

– jazykové kurzy ZADARMO,

– príležitosť na kariérny rast.

ČO ŤA U NÁS ČAKÁ?

– Predstavovať naše vlastné originálne produkty po telefóne slovenským zákazníkom,

– predávať spotrebný tovar, ktorý zákazníci potrebujú,

– budeš si užívať priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie s relaxačnou zónou.

ČO TI PONÚKAME?

– Najlepší zarábajú aj 40 000,- Kč,

– fixný plat 20 000 Kč + BONUSY,

– zmluva IHNEĎ NA DOBU NEURČITÚ,

– práca ihneď na HPP 7:45 hod. – 16:00 hod., v piatok iba do 13:00 hod.,

– prestávka na obed 45 minút! (nie iba 30 minút),

– ďalších 30 min. prestávok počas dňa,

– možnosť čiastočného úväzku 8:00 hod. – 12:00 hod.,

– motivačné súťaže o zaujímavé ceny,

– teambuildingy,

– denne tu pre teba bude teamleader, ktorý ti pomôže rozvíjať zručnosti,

– kancelária v centre.

HĽADÁME PRÁVE TEBA?

– Najdôležitejšia nie je prax, ale chuť byť úspešný a pracovať na sebe,

– hľadáme pozitívnych a komunikatívnych ľudí, ktorým dáme šancu si zarobiť,

– spoľahlivosť a zodpovednosť je to, čo ti nechýba :-),

– hovoríš plynule po slovensky,

– základná znalosť práce na PC.

Pošli nám svoje CV alebo sa rovno príď pozrieť, ako to u nás funguje!

Tešíme sa na teba! :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
ID: 3571738  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19900 Kč/mesiac