Vodič kamiónu pre SK / CZ / HU

Alpha Omega Sped s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič medzinárodnej dopravy s vozidlom s celkovou hmotnosťou 40t, ťahač + klasický plachtovy náves. Vodičský preukaz skupiny C, D a E. Jazdíme SR / CZ / HU / HR / SI / RO.
- preprava tovaru, zabezpečenie tovaru, dokumentácia (vedenie agendy - CMR dokumenty)
- údržba zvereného vozidla

- Stabilná práca v platobne schopnej spoločnosti
- Víkendy a často krát aj cez týždeň doma!

V prípade záujmu prosim poslat ponuku na mail grujbar@alphaomegasped.sk

alebo volat na tel.: 0940713698

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodic MKD, prax aspon 1 rok

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- prax 1 rok vo vedení kamiónu v medzinárodnej prepravy v EÚ
- korektnosť, spoľahlivosť
- výborné orientačné schopnosti
- potrebné doklady: zdravotná prehliadka vodiča, doklad o psychickej spôsobilosť vodiča, KKV karta, karta vodiča
- Slušné vystupovanie

Zasielateľská spoločnosť Alpha Omega Sped s.r.o. a dopravná spoločnosť ZÉTATRANS, s.r.o. sa zaoberá prepravou nie len bežného industriálneho tovaru ale aj prepravou voľne ložených, sypkých komodít prevažne poľnohospodárskeho charakteru v rámci strednej a západnej Európy. Sme dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorej stratégiou je svojím systémom práce poskytnúť klientom ďalšiu konkurenčnú výhodu a to nielen vo forme poskytnutej ceny ale hlavne svojím nadštandardným servisom.
Postupným rozvojom obchodných aktivít sa spoločnosti darí etablovať aj v iných odvetviach než len agrárneho charakteru. Spoločnosť realizuje kompletné respektíve čiastočné prepravy s paletovým tovarom aj v hutnom, stavebnom alebo sklárskom priemysle.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

ZÉTATRANS, s.r.o.
730
930 41 Kvetoslavov
ID: 3073688   Dátum zverejnenia: 31.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   €1400