Junior/Senior Java developer (Martin)

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Martin
1 200 - 1 800 EUR/mesiacDohodnutá mzda je závislá od kvalifikácie a najmä skúseností kandidáta v oblasti programovania. Môže byť aj podstatne vyššia, ako je uvedená vyššie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do interného IT tímu s miestom výkonu práce v Martine prijmeme posilu na pozíciu IT špecialitu, ktorého úlohou bude:
* participácia na projektoch
* zber, posudzovanie a špecifikácia požiadaviek používateľov
* podieľanie sa na návrhu a vývoji vlastných aplikácií v Java, J2EE (interný a zdieľaný vývoj)
* tvorba a rozvoj elektronickej komunikácie (Webové služby, EDI, xml, xslt, ... )
* práca s SQL databázou
* riešenie problémov a chýb
* tvorba a validácia technickej a používateľskej dokumentácie podpora používateľov
* technická podpora pre interných klientov (hotline)

* Zaujímavú a perspektívnu prácu v oblasti laboratórnej medicíny
* Prácu v špičkovom laboratóriu
* Možnosť odborného rastu
* Motivujúce finančné ohodnotenie a benefity
* Príspevky na DDS
* Voliteľný systém benefitov / Cafeteria
* Vernostné a jubilejné odmeny
* Stabilitu, perspektívu, pomoc kolektívu
* Možnosť poskytnutia dočasného ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* analytické a algoritmické myslenie
* tímový hráč
* dôslednosť, zodpovednosť, zmysel pre detail a dodržiavanie termínov, samostatnosť
* skúsenosť s databázami, dobrá znalosť jazyka Java
* znalosť anglického jazyka
* znalosť REST, SOAP, SQL, JavaEE, JavaScript, HTML5, CSS, XML, XSLT, Tomcat - výhodou
* ochota a schopnosť učiť sa nové veci

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny s odberovými centrami a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Laboratórne služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.

Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3995165  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac