Odberová sestra a sestra na ambulancii lekárskej genetiky

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
475 EUR/mesiacMzda je závislá od dosiahnutej kvalifikácie a získaných skúseností v povolaní sestra.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vykonávanie odberov biologického materiálu určeného na laboratórne vyšetrenia
* Ošetrovateľská starostlivosť v rozsahu ambulancie lekárskej genetiky
* Administratívne činnosti ambulancie (objednávanie pacientov, starostlivosť o zdravotnú dokumentáciu, odber krvi a príprava na transport do laboratória, komunikácia s laboratóriom, objednávanie materiálu a iné)
* Práca na 1/2 pracovný úväzok

* zaujímavú a perspektívnu prácu
* možnosť odborného rastu
* motivujúce finančné ohodnotenie a benefity
* príspevky na DDS
* voliteľný systém benefitov / Cafeteria
* vernostné a jubilejné odmeny
* stabilitu, perspektívu, pomoc kolektívu

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ddiplomovaná všeobecná sestra, Ošetrovateľstvo

* Vyššieho odborného vzdelanie v študijnom odbore diplomovaná všeobecná sestra, alebo VŠ vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo je podmienkou
* Požadujeme skúsenosti s odberom biologického materiálu

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny s odberovými centrami a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Laboratórne služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.

Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3899283  Dátum zverejnenia: 31.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 475 EUR/mesiac