Laboratórny diagnostik - mikrobiológ (Rožňava)

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Rožňava
Termín nástupu
podľa dohovoru
900 - 1 200 EUR/mesiacMzda je závislá od dosiahnutej kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- laboratórna diagnostika v odbore klinická mikrobiológia
- validácia výsledkov vyšetrení
- validácia internej kontroly kvality
- odborné klinicko-mikrobiologické štatistiky
- denný dohľad nad dodržiavaním postupov pre udržanie kvality
- zavádzanie nových vyšetrovacích metodík a postupov

* zaujímavú a perspektívnu prácu
* možnosť odborného rastu
* motivujúce finančné ohodnotenie a benefity
* príspevky na DDS
* voliteľný systém benefitov / Cafeteria
* vernostné a jubilejné odmeny
* stabilitu, perspektívu, pomoc kolektívu

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PF - odbor mikrobiológia/virológia, LF - všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (Ing. – odbor chémia, biochémia, Mgr. - odbor biológia, chémia)
- atestácia v špec. odbore klinická mikrobiológia je veľkou výhodou
- uvítame prax na obdobnej pozícii v laboratórnej diagnostike v odbore klinická mikrobiológia
- záujem o odborný a profesijný rozvoj
- zodpovednosť a nadšenie pre prácu v zdravotníctve

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny s odberovými centrami a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Laboratórne služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.

Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3859907  Dátum zverejnenia: 30.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac