Servisný technik (PBB)

Alpha medical, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre prevádzky laboratórií patologickej anatómie a lekárskej genetiky aktuálne prijmeme zamestnanca na pracovnú pozíciu Technik.

Vašou pracovnou náplňou bude:

• zabezpečovanie servisu zdravotníckej techniky v laboratóriách PA a LG v rámci celého regiónu SR
• evidencia servisných zmlúv a ich aktualizácia
• drobné opravy a údržba elektrických zariadení po zaškolení i opravy
• metrologické činnosti
• evidencia majetku, plánovanie nákupu, vyraďovanie
• príprava dokumentácie pre akreditáciu podľa ISO 15 189
• zvyšovanie efektivity zdravotníckej techniky optimalizáciou ich využitia
• sledovanie nákladov na údržbu a servis
• evidencia a kontrolné činnosti týkajúce sa odpadov
• dohľad pri stavebných a rekonštrukčných prácach v laboratóriách
• evidencia a kontrola plnenia požiadaviek štátnych orgánov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Minimálna dohodnutá mzda je 900 EUR, ale jej výška môže byť samozrejme vyššia v závislosti od dosiahnutej praxe a kvalifikácie

• zaujímavú a perspektívnu prácu atraktívnom odvetví
• stabilitu a zázemie v prosperujúcej spoločnosti
• prácu v kolektíve skúsených špecialistov
• možnosti profesijného a odborného rozvoja

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru (odb. elektrotechnické vzdelanie)
• osvedčenie podľa vyhlášky 718/2002 Z. z. - §21 Elektrotechnik, príp. §22,23,24
• podmienkou je prax na pozícii technika a skúsenosti so servisnými, opravárenskými a údržbárskymi činnosťami so zdravotníckou technikou
• technické zručnosti
• flexibilita (časová i miestna)
• vysoké pracovné nasadenie
• ovládanie PC Mircrosoft Office (Excell, Word, Power Point, Outlook)
• AJ – slovom aj písmom

Alpha medical je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny na Slovensku. Diagnostické služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika.
Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Alpha medical, s. r. o.
Záborského 2
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Kelčík
E-mail: poslať životopis
ID: 3607511   Dátum zverejnenia: 15.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálna dohodnutá mzda je 900 EUR, ale jej výška môže byť samozrejme vyššia v závislosti od dosiahnutej praxe a kvalifikácie