Junior/Senior Java developer (Martin, alebo Bratislava)

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Martin
Minimálna dohodnutá mzda je 1 000 EUR, ale jej výška môže byť podstatne vyššia v závislosti od skúseností a kvalifikácie zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do interného IT tímu s miestom výkonu práce v Martine, prípadne v Bratislave prijmeme posilu na pozíciu IT špecialitu, ktorého úlohou bude:
* participácia na projektoch
* zber, posudzovanie a špecifikácia požiadaviek používateľov
* podieľanie sa na návrhu a vývoji vlastných aplikácií v Java, J2EE (interný a zdieľaný vývoj)
* práca s SQL databázou
* riešenie problémov a chýb
* tvorba a validácia technickej a používateľskej dokumentácie
podpora používateľov

- zaujímavú a perspektívnu prácu v atraktívnom odvetví
- stabilitu a zázemie prosperujúcej spoločnosti
- prácu v kolektíve skúsených špecialistov
- možnosti profesijného a odborného rozvoja
- atraktívne odmeňovanie a benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* analytické a algoritmické myslenie
* tímový hráč
* skúsenosť s databázami, dobrá znalosť jazyka Java
* znalosť anglického jazyka
* znalosť REST, SOAP, JavaEE, JavaScript, HTML5, CSS, Tomcat - výhodou
* ochota a schopnosť učiť sa nové veci

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny s odberovými centrami a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Laboratórne služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.

Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3521227  Dátum zverejnenia: 12.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna dohodnutá mzda je 1 000 EUR, ale jej výška môže byť podstatne vyššia v závislosti od skúseností a kvalifikácie zamestnanca