Lekár - patológ (Košice)

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
Minimálna Dohodnutá mzda je 1200 EUR, ale jej výška rastie v závislosti od dosiahnutej kvalifikácie a skúseností zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre prevádzku laboratória patologickej anatómie v Košiciach aktuálne prijmeme zamestnanca na pracovnú pozíciu lekár - patológ.

Vašou pracovnou náplňou bude:

Vykonávanie bioptických a cytologických vyšetrení
Rýchle peroperačné biopsie
Kontrola a koordinácia príjmu biologického materiálu
Mikroskopické vyšetrenia biologického materiálu a jeho excidovanie

Motivujúce ohodnotenie a benefity
Stabilitu a zázemie v prosperujúcej spoločnosti
Prácu v kolektíve skúsených špecialistov
Možnosti profesijného a odborného rozvoja

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis a motivačný dopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

VŠ vzdelanie II. stupňa na LF v odbore všeobecné lekárstvo
Špecializácia v odbore patologická anatómia je výhodou
Skúsenosti v laboratórnej diagnostike v odbore patologická anatómia sú výhodou
Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny s odberovými centrami a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Laboratórne služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.

Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3469020  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna Dohodnutá mzda je 1200 EUR, ale jej výška rastie v závislosti od dosiahnutej kvalifikácie a skúseností zamestnanca