Asistent marketingového manažéra (organizátor podujatí)

Alpha medical, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodnutá mesačná mzda je minimálne 900 EUR, výška však závisí od dosiahnutého vzdelania a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava, realizácia, kontrola, vyhodnocovanie externých aj interných eventov
• Prihlasovanie odborných akcií v SLK a v Komore sestier vrátane zabezpečenia potrebnej dokumentácie a zmluvných vzťahov (približne 5-krát za rok)
• Vedenie databáz odborných medicínskych podujatí a prihlasovanie účastníkov, zabezpečenie účasti Alpha medical na nich a logistika prezentačných a reklamných predmetov
• Spolupráca na správe web stránky, najmä: pravidelná aktualizácia obsahu v Kalendári podujatí na firemnej stránke alphamedical.sk, riadenie prihlasovania na podujatia
• Plánovanie a kontrolovanie čerpania marketingového rozpočtu
• Jednoduchá správa FB profilu vrátane tvorby obsahu, objednávania reklamy postov a komunikácie v rámci FB profilu
• Realizácia výberových konaní a zabezpečenie dodávok tovarov a služieb pre potreby marketingu (reklamných predmetov, tlačovín,...) – s tým spojená príprava objednávok a podkladov pre marketingového manažéra, správa skladu reklamných predmetov a zabezpečenie ich expedície

• Práca na riaditeľstve firmy v moderných priestoroch Digital Park II
• Klasická kancelária (žiadny open space)
• Flexibilný pracovný čas, príchod do práce kedykoľvek do 9. hodiny dopoludnia
• Skvelý a stabilný kolektív
• Notebook a firemný telefón aj na súkromné účely
• Príspevky na DDS
• Primerané ohodnotenie
• Možnosti vzdelávania (Kurzy anglického jazyka a iné...)
• Účasť na firemných eventoch – Alpha medical days (víkend v Tatrách)

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu nám prosím zašlite:
1/ profesijný životopis s FB profilom
2/ motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - Stredoškolské ukončené maturitou, prípadne vysokoškolské I. stupňa
• Fyzická disponovanosť potrebná na manipuláciu v sklade reklamných predmetov
• Jazykové znalosti - Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B1 – B2)

• komunikatívnosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti
• kultivovaný slovný prejav (písomný i telefonický)
• ochota príležitostne cestovať v rámci SR na eventy
• chuť učiť sa nové veci
• výhodou sú reálne skúsenosti s CMS na webe (základné editovanie obsahu)
• výhodou je reálna skúsenosť s FB

Laboratórna diagnostika v odboroch klinická biochémia a hematológia, imunológia a alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Alpha medical, s. r. o.
Záborského 2
036 01 Martin
ID: 2894264   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodnutá mesačná mzda je minimálne 900 EUR, výška však závisí od dosiahnutého vzdelania a skúseností.