Logo Alpha H.R. s.r.o.

Finančný Controlling

Alpha H.R. s.r.o.

Miesto práce
Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Ihneď
1 700 - 1 900 EUR/mesiacplatové ohodnotenie bude posúdené individuálne na základe dohody a skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Priebežne vyhodnocujete finančnú situáciu spoločnosti, dôsledne sledujete firemné náklady, vytvárate prognózy a analýzy jednotlivých druhov nákladov a pomáhate vrcholovému manažmentu na základe analýz nákladov a výnosov, príp. analýze obchodných prípadov, pri rozhodovacom procese
- Využívate svoj prehľad vo všeobecnom účtovníctve, fakturácii a kreditnom manažmente
- Spolupracujete na projektoch medzi jednotlivými oddeleniami vo firme
- Okrem mesačného reportingu zodpovedáte za analýzu odchýlok a za vypracovanie vhodných opatrení, čím významne participujete na úspešnom riadení spoločnosti.
- Zodpovedáte za riadenie nákupu, koordinujete, schvaľujete a sledujete všetky nákupné aktivity
- Okrem kontroly a analýzy nákupných cien tiež aktívne rokujete s dodávateľmi s cieľom získať najlepšiu ponuku
- Prinášate nové riešenia na optimalizáciu procesov a nákladov
- S vaším komplexným prehľadom zodpovedáte za kľúčové oblasti rozpočtovania nákladov
- Priebežne informujete o Vašich výsledkoch so zreteľom na trvalý a úspešný rozvoj firmy.

- Príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve
- Pravidelné teambuildingové akcie
- Zdravý, denne čerstvo pripravený obed
- Rozmanité, vzrušujúce úlohy s pocitom robiť niečo užitočné
- Flexibilný pracovný čas
- V prípade potreby je možné zabezpečiť aj ubytovanie.
- Kids Club pre deti zamestnancov počas sviatkov a prázdnin

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Daňová legislatíva - Pokročilý
Controlling - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Finančná analýza - Pokročilý

- Ukončili ste ekonomické alebo porovnateľné vzdelanie
- Máte prax v oblasti controlingu, financií a/alebo poradenstva
- Disponujete analytickým a koncepčným myslením
- Dokážete narábať s dátami a prezentovať ich prehľadne a zrozumiteľne
- Pripravujete dôsledne podklady z existujúcich výsledkov pre čo najinformovanejšie prijímanie rozhodnutí
- Udržíte si schopnosť sústrediť sa, aj keď čelíte výzvam
- Máte dobré komunikačné schopnosti

Spoločnosť Alpha HR s.r.o. je prevádzkovateľom renomovaného centra ADELI Medical, ktoré sa už takmer 20 rokov špecializuje na neuroortopedickú rehabilitáciu detí a dospelých s ochoreniami centrálneho a periférneho nervového systému. Pacientom s následkami detskej mozgovej obrny, s genetickými syndrómami, po poraneniach mozgu a miechy ako aj po náhlych cievnych mozgových príhodách poskytujeme starostlivosť formou rehabilitačných liečebných pobytov a ambulantných rehabilitácii. Klientom v rehabilitačnom pobyte ponúkame okrem stravovania a ubytovania aj celý rad doplnkových služieb.

Kontakt

Kontaktná osoba: Stephan Sikora
E-mail: poslať životopis
ID: 4544017  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac