Можливість для людей з України
Logo Alpha H.R. s.r.o.

Kuchár

Alpha H.R. s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
1 300 - 1 600 EUR/mesiacplatové ohodnotenie bude posúdené individuálne na základe dohody a skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava denného menu a jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných pokrmov
- organizácia práce personálu
- zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných a hygienických zásad HACCP

- príjemné pracovné prostredie
- teambuildingové akcie
- Stravovanie v zariadení
- V prípade potreby je možné zabezpečiť aj ubytovanie
- Kids Club pre deti zamestnancov počas sviatkov a prázdnin

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia nie je vhodná pre absolventa, hľadáme vyučeného kuchára s praxou. Vybraní uchádzačibudú pozv

Počet rokov praxe

3

- Zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, flexibilita, komunikatívnosť

Spoločnosť Alpha HR s.r.o. je prevádzkovateľom renomovaného centra ADELI Medical, ktoré sa už takmer 20 rokov špecializuje na neuroortopedickú rehabilitáciu detí a dospelých s ochoreniami centrálneho a periférneho nervového systému. Pacientom s následkami detskej mozgovej obrny, s genetickými syndrómami, po poraneniach mozgu a miechy ako aj po náhlych cievnych mozgových príhodách poskytujeme starostlivosť formou rehabilitačných liečebných pobytov a ambulantných rehabilitácii. Klientom v rehabilitačnom pobyte ponúkame okrem stravovania a ubytovania aj celý rad doplnkových služieb.

Kontakt

Kontaktná osoba: Stephan Sikora
E-mail: poslať životopis
ID: 4543385  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac