Можливість для людей з України
Logo Alpha H.R. s.r.o.

Masér/Masérka

Alpha H.R. s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
1 100 - 1 200 EUR/mesiacplatové ohodnotenie bude posúdené individuálne na základe dohody a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie masáží podľa odporučenia lekára
- aplikácia vybraných procedúr
- práca v tíme

- práca v príjemnom prostredí
- vzdelanie
- príspevok na cestovné
- stravovanie v zariadení
- V prípade potreby je možné zabezpečiť aj ubytovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredná zdravotnícka škola - odbor masér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci, otvorenosť voči novejskúsenosti, psychická odolnosť.

Spoločnosť Alpha HR s.r.o. je prevádzkovateľom renomovaného centra ADELI Medical, ktoré sa už takmer 20 rokov špecializuje na neuroortopedickú rehabilitáciu detí a dospelých s ochoreniami centrálneho a periférneho nervového systému. Pacientom s následkami detskej mozgovej obrny, s genetickými syndrómami, po poraneniach mozgu a miechy ako aj po náhlych cievnych mozgových príhodách poskytujeme starostlivosť formou rehabilitačných liečebných pobytov a ambulantných rehabilitácii. Klientom v rehabilitačnom pobyte ponúkame okrem stravovania a ubytovania aj celý rad doplnkových služieb.

Kontakt

Kontaktná osoba: Stephan Sikora
E-mail: poslať životopis
ID: 4528779  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac