Можливість для людей з України

Fyzioterapeut - mobilizačné a manipulačné techniky

Alpha H.R. s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 600 EUR/mesiacplatové ohodnotenie bude posúdené individuálne na základe dohody a skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatná práca fyzioterapeuta
- Vykonávanie manuálnej terapie
- Vykonávanie diagnostiky, mobilizácie a manipulácie
- Myofasciálne techniky, mäkké techniky
- Poskytovanie špecializovanej ambulantnej starostlivosti v rozsahu príslušnej špecializácie

- Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie
- Podpora vzdelávania a osobného rastu
- Školenie skúseným fyzioterapeutom
- Interné vzdelávanie
- Budovanie tímu
- Stravovanie v zariadení
- V prípade potreby je možné zabezpečiť aj ubytovanie
- Kids Club pre deti zamestnancov počas sviatkov a prázdnin

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia Špecializované/odborné kurzy v oblasti manuálnej terapie výhodou. Certifikát o odbornej spôsobilosti na výkon certifikovanej pracovnej činnosti v zdravotníckom povolaní fyzioterapeut: mobilizačné techniky (nariadenie vlády Slovenskej republik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- zodpovedný prístup k práci
- otvorenosť voči novej skúsenosti
- psychická odolnosť
- vysoká odbornosť
- flexibilita, empatia, trpezlivosť, pozornosť
- záujem o odborný a osobný rast
- znalosť cudzích jazykov

Spoločnosť Alpha HR s.r.o. je prevádzkovateľom renomovaného centra ADELI Medical, ktoré sa už takmer 20 rokov špecializuje na neuroortopedickú rehabilitáciu detí a dospelých s ochoreniami centrálneho a periférneho nervového systému. Pacientom s následkami detskej mozgovej obrny, s genetickými syndrómami, po poraneniach mozgu a miechy ako aj po náhlych cievnych mozgových príhodách poskytujeme starostlivosť formou rehabilitačných liečebných pobytov a ambulantných rehabilitácii. Klientom v rehabilitačnom pobyte ponúkame okrem stravovania a ubytovania aj celý rad doplnkových služieb.
ID: 4524603  Dátum zverejnenia: 6.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac