1 900 EUR

Hlavný čašník pre kaštieľ v Hornom Štajersku, Rakúsko

Alpha H.R. s.r.o.

Miesto práce
Steiermark, Rakúsko
plný úväzok
Celková mzda (brutto)
1 900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient je známy kaštieľ v Hornom Štajersku, kde sa konajú najmä konferencie, semináre a svadby, ale je veľmi obľúbený aj pre milovníkov prírody.

Na podporu servisného tímu
hľadáme najskorší možný nástup
1 hlavný čašník

Kaštieľ postavený okolo roku 1850 bol v roku 2009 kompletne zrekonštruovaný. Okrem nespočetných turistických chodníkov a národných parkov Gesäuse a Kalkalpen sa v bezprostrednej blízkosti nachádza aj známa lyžiarska stanica Hochkar len asi 30 minút od Kaštieľu.

Požiadavky:
• Ukončené vzdelanie ako kuchár
• Niekoľko rokov skúseností
• Ak nemčina nie je rodným jazykom - jazyková úroveň min B2
• Flexibilita
• Zodpovednosť
• Anglický jazyk - výhoda
• Sociálna kompetencia

Úlohy:
• Nezávislá a zodpovedná práca
• Organizovanie a koordinácia svadieb a seminárov
• Usporiadanie a servisné plány
• Aktívna účasť v službe
• Služby hlavne v popoludňajších a večerných hodinách

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

EUR 1.900,-- brutto + tip

Ponuka
• Zaujímavá, rôznorodá oblasť činnosti
• Nezávislá a nezávislá práca v príjemnej atmosfére
• Počiatočná mzda je 1 900 EUR, - brutto / mesiac, 14-krát ročne
• Ubytovanie je bezplatné
• Stravovanie zamestnancov (raňajky / obed / večera) sa poskytuje zdarma

Tešíme sa na Vašu žiadosť s fotografiou prostredníctvom e-mailu na adresu:
[email protected]
V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na +421 (0) 905 851 218
www.alpha-hr.at

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Alpha HR s.r.o. je personálna agentúra špecializujúca sa na zdravotníckych a operatívnych odborníkov pre rehabilitačné centrá a kliniky v Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku.

180
922 21 Ducové

Kontakt

Kontaktná osoba: Stephan Sikora
Tel.: +421905851218
E-mail: poslať životopis
ID: 3669053   Dátum zverejnenia: 15.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   EUR 1.900,-- brutto + tip