Montér vzduchotechniky - práce v Německu (NJ není nutný)

ALPEXKLIMA s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc

Pro posílení našeho týmu hledáme

MONTÉRY VZDUCHOTECHNIKY

Místo výkonu práce: provádíme zakázky v celém Německu

Náplň práce:

  • montážní práce v oblasti vzduchotechniky:

  • montáž vzduchotechnických potrubí a kanálů

  • montáž vzduchotechnických přístrojů a dalších vzduchotechnických elementů

Požadujeme:

  • zkušenosti s montáží vzduchotechniky jsou nutností

  • schopnost pracovat s montážními plány

  • řidičský průkaz skupiny B

  • flexibilita ohledně místa pracovního nasazení

Nabízíme:

  • atraktivní práce s dlouhodobou perspektivou

  • atraktivní mzda

  • práce v dobrém kolektivu

  • práce pro Něměckou firmu s českými kořeny – interní komunikace v češtině.

pro více informací zavolejte na tel: 737 77 82 79

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Švejdík
Tel.: 737 778 279
E-mail: poslať životopis

ID: 4032871  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc