Logo Alpen Pharma SK, s.r.o.

Sales Manager pre profesionálnu kozmetiku

Alpen Pharma SK, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
august / september 2024
1 400 - 2 000 EUR/mesiacbude upresnené na základe dosiahnutých skúseností + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozvíjať a udržiavať silné vzťahy s kozmetickými salónmi a obchodmi s profesionálnou kozmetikou.

- Efektívne prezentovať a predvádzať produkty profesionálnej vlasovej kozmetiky.

- Dosahovať a prekračovať predajné ciele.

- Identifikovať a zapájať nových klientov v rámci svojho teritória.

- Analyzovať predajné dáta a reportovať komplexné výstupy.

- Efektívne spravovať pohľadávky.

- Pripravovať a prezentovať obchodné ponuky.

- Stabilný plat s výkonnostnými stimulmi.

- Komplexné benefity

- Podporujúce pracovné prostredie a spolupráca.

- Možnosť neustáleho profesionálneho rozvoja.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca:
- 1-3 roky relevantných skúseností s predajom.
- Silná chuť vzdelávať sa a aktívne sa zapájať do predajných aktivít.
- Vynikajúce prezentačné a vyjednávacie schopnosti.
- Vysoká mobilita a ochota veľa cestovať za prácou.
- Pravideľné návštevy kancelárie.
- Odbornosť v oblasti priameho predaja a riadenia vzťahov s klientmi.
- Silné komunikačné schopnosti, osobne aj po telefóne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj kozmetických prípravkov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 - 3

Počet rokov praxe

3

- Prezentačné a demonštračné odborné znalosti.

- Vyjednávanie a analytika predaja.

- Schopnosť pripraviť podrobné obchodné návrhy.

- Efektívna starostlivosť o existujúcich zákazníkov.

- Zručnosť v aktívnom predaji a obchodnej komunikácii

Alpen Pharma Group je švajčiarska skupina spoločností so sídlom v Berne, ktorá sa špecializuje na marketing a predaj liečiv, kozmetických produktov, potravinových doplňkov a zdravotníckych potrieb v Európe a Asii, a ktorá sa rozhodla rozšíriť svoje portfólio v Českej a Slovenskej republike vstupom do nového segmentu.
Pridajte sa k nášmu dynamickému tímu popredného medzinárodného distribútora vysoko kvalitnej profesionálnej kozmetiky. Špecializujeme sa na poskytovanie špičkových produktov starostlivosti o vlasy pre kozmetické salóny a obchody s kozmetikou na profesionálne používanie. Sme zamestnávateľom zaisťujúcim rovnaké príležitosti. Podporujeme rozmanitosť a sme odhodlaní vytvárať inkluzívne prostredie pre všetkých zamestnancov.
Ak ste zanietení pre kozmetiku a ste vysoko motivovaní predávať, budeme radi, ak sa ozvete! Prihláste sa ešte dnes, aby ste sa pripojili k nášmu tímu a prispeli k úspechu inovatívnych prestížnych značiek.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Némethová
Tel.: +421907828763
E-mail: poslať životopis
ID: 4838415  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac