Sales Professional ALO diamonds - Eurovea Bratislava

ALO jewelry CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem predávať krásne šperky, ktoré vznikajú v kreatívnom ateliéri a klenotníckej dielni v Prahe a s našimi klientami prežívať významné okamihy?

Láka vás objavovať svet diamantov?

Chcete sa stať členom skvelého tímu profesionálnych predajcov v našom butiku v OC v Bratislave?

Potom hľadáme práve vás.

Čo od vás očakávame?

  • Obchodné a komunikačné znalosti na vysokej úrovni

  • Úsmev a pozitívny prístup ku klientom i kolegom

  • Samostatnosť a zodpovednosť

  • Aktívnu komunikáciu s klientom

  • Schopnosť práce v tíme

  • Časovú flexibilitu

  • Ochotu učiť sa a pracovať na sebe

  • Vlastnú iniciatívu a schopnosť prinášať nové nápady

  • Prax a skúsenosti v oblasti predaja luxusného produktu výhodou

  • Komunikatívnu znalosť svetového jazyka – výhodou

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie

  • Referenciu od predošlého zamestnávateľa

  • Výpis z registra trestov

  • Schopnosť začleniť sa do tímu profesionálov, ktorý si zakladá na lojalite a dôvere

Čo môžete očakávať od nás:

  • Zaujímavú prácu s krásnymi šperkami v luxusnom prostredí nášho butiku

  • Možnosť nahliadnuť do sveta šperkov

  • Motivujúce finančné ohodnotenie

  • Prepracovaný systém školenia a vzdelávania v oblasti predaja

  • Možnosť kariérneho rastu

  • Zamestnanecké benefity a elegantnú uniformu

  • Zamestnanie na hlavný pracovný pomer

Štruktúra mzdy:

1. Ponúkame základnú mzdu 750 EUR

2. Osobné ohodnotenie až do výšky 222 EUR

3. Provízia z predaja - priemerný mesačný bonus 300 EUR

Ak vás táto ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis s fotografiou prostredníctvom odpovedného formulára. Tešíme sa na vás!