Sales Professional ALO Diamonds Bratislava

ALO jewelry CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka vás svet luxusu a diamantových šperkov?

Radi by ste pracovali v príjemnom, voňavom, kultivovanom a decentnom prostredí plnom nádherných trblietavých klenotov?

Hľadáme Sales Professional pre butik ALO diamonds v Bratislave.

Vašou každodennou činnosťou bude predaj a prezentácia prekrásnych diamantových šperkov a komunikácia s klientmi. Môžete uplatniť svoju kreativitu a vkus, pretože spolu s klientmi budete vyberať tie najvhodnejšie šperky. S klientmi sa budete stretávať aj na množstve eventov, na ktorých usporadúvaní sa budete spolupodieľať a celkovo s nimi budete rozvíjať dlhodobý obchodný vzťah.

Čo Vám môžeme ponúknuť:

  • Stabilné zamestnanie na hlavný pracovný pomer - Stanete sa obchodníkom – profesionálom a získate zaujímavú prácu s krásnymi šperkami v nádhernom a luxusnom prostredí nášho butiku
  • Motivujúce finančné ohodnotenie - môžete si nadštandartne zarobiť
  • Prepracovaný systém školenia a vzdelávania nielen v oblasti predaja, ale aj v oblasti luxusných šperkov
  • Budete súčasťou výborného priateľského tímu
  • MultiSport kartu pre Vás a vašich blízkych

Čo od Vás očakávame?

  • Úsmev a pozitívny prístup ku klientom i kolegom
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Aktívnu komunikáciu s klientmi
  • Schopnosť práce v tíme
  • Úprimný záujem sa stále učiť a pracovať na sebe
  • Vlastnú iniciatívu a schopnosť prinášať nové nápady
  • Ochotu pracovať cez víkend
  • Prax a skúsenosti v oblasti predaja luxusného produktu výhodou
  • Čistý Výpis z registra trestov a exekúcií

Štruktúra mzdy:

1. Ponúkame základnú mzdu 750 EUR

2. Osobné ohodnotenie až do výšky 222 EUR

3. Provízia z predaja - priemerný mesačný bonus 300 EUR

Pokiaľ chcete naštartovať svoju kariéru v oblasti diamantových šperkov, a táto ponuka Vás zaujala, pošlite nám Váš životopis s fotografiou prostredníctvom odpovedného formulára. Tešíme sa na vás!

Požiadavky na zamestnanca

ID: 4043404  Dátum zverejnenia: 8.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac