Manažér luxusného butiku alo diamonds - eurovea

ALO jewelry CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského ALO tímu hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu

MANAŽÉR LUXUSNÉHO BUTIKU ALO DIAMONDS - EUROVEA

Čo budete robiť:

  • Budete viesť svoj predajný tím a budete zabezpečovať a organizovať prevádzku butiku tak, aby mali naši zákazníci luxusný zážitok z nákupu.
  • Budete tím efektívne motivovať, hodnotiť a rozvíjať, aby poskytol zákazníkom vždy profesionálny servis.
  • Súčasťou je i administratívna práca ako plánovanie smien, dochádzka pracovníkov, reporty, inventúry apod.
  • Budete zodpovedať za nábor nových členov tímu, ich zaškolenie a podporu.
  • Budete mať možnosť prichádzať s nápadmi na oživenie diania na butiku, napr. organizovať eventy pre zákazníkov.
  • Aby ste mohli ísť tímu príkladom, musíte byť aj aktívny obchodník – budete komunikovať s klientmi a predávať im luxusné šperky.
  • Spoločne so svojím tímom sa budete snažiť pracovať na pozitívnom vnímaní značky.
  • To všetko vedie k dosiahnutiu či prekročeniu predajných plánov, a možnosti získať veľmi zaujímavé provízie k Vášmu príjmu.

Čo od Vás očakávame:

  • Dve základné podmienky sú: skúsenosť s riadením tímu a preukázateľné skúsenosti a výsledky v oblasti predaja.
  • Predaj a komunikácia so zákazníkmi Vás musí baviť.
  • Reprezentatívny vzhľad a profesionálne vystupovanie.
  • Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni – aby ste zvládli i náročnejšie situácie, ktoré sú súčasťou práce s ľuďmi.
  • Vnútornú motiváciu dosahovať výsledky, aby ste splnili stanovené ciele.
  • Chuť učiť sa nové veci, pretože svet šperkov a najmä ich predaj, je o výbornej znalosti tohoto krásneho a luxusného produktu.
  • Prirodzený vzťah ku krásnym veciam a luxusu, aby ste sa u nás cítili dobre.

Čo za to ponúkame my:

  • Aby ste všetko zvládli, spoločnosť ALO jewelry Vás zaškolí v oblasti predaja aj produktu. Tieto znalosti Vám potom budú slúžiť ako výborný nástroj k Vášmu rozvoju i k rozvoju celého tímu.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a možnosť nadštandardne si zarobiť k základnému platu.
  • Stabilita česko-slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
  • Prostredie luxusného butiku a prácu s diamantovými šperkami najvyššej kvality.
  • Zamestnanecké výhody (stravné lístky, multisport karta, notebook, telefón, zľavy na produkty, krásne firemné akcie).

Štruktúra mzdy:

1. Ponúkame základnú mzdu minimálne 1.000 EUR+ podľa skúseností.

2. Osobné ohodnotenie od 300 EUR – bez ohľadu na ciele.

3. V prípade splnenia predajných cieľov silno motivačná bonusová zložka.

Ak Vás pozícia zaujala a v popise ste sa našli, pošlite nám Váš životopis s fotografiou.

Vaše materiály si preštudujeme, a dáme Vám určite vedieť.

Tešíme sa na Vás!

ALO tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity