Montážnik hliníkových okien

almon s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 500 EUR/mesiacMzda je tvorená na skúseností. Väčšinou ide o hodinovú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou hliníkových okien, dverí a zimných záhrad. Potrebujeme doplniť našu partiu ktorá sa venuje montážam takýchto konštrukcií. Hľadáme zručného montážnika, ktorý by vedel doplniť našu zabehnutú partiu. Skúsenosti sú výhodou ale ak je treba zaučíme.

Hľadáme partiu aj jednotlivcov. V prípade jednotlivca bude zaradený do pracovnej skupiny.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného, pracovitého a spoľahlivého kolegu so zmyslom pre detail. Ochotného byť súčasťou kolektívu. Dôležitá je dochvíľnosť a pravidelné chodenie do práce.

Stavebno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa sklenenými, hliníkovými a oceľovými konštrukciami. Ide o moderné sklo-hliníkové fasády, okná, dvere a s tým spojené konštrukcie. Našim cieľom je dodávať atypické konštrukcie na mieru zo spomínaných materiálov od exkluzívnych dodávateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Kozák
Tel.: +421948180453
E-mail: poslať životopis
ID: 4836570  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac