Montážnik do dielne - výroba hliníkových okien

almon s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiacvýška platu od 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu! Hľadáme pracovníka/montážnika do výroby hliníkových okien a fasádnych komponentov. Čistá práca s ľahkými hliníkovými profilmi, skladanie a osádzanie kovaní, osádzanie tesniacich gúm, balenie hotových výrobkov, pomoc pri nakladaní na odvoz. Prosíme aby sa ozvali iba ľudia, ktorí majú reálny záujem o prácu, ktorí majú živnosť alebo si ju idú vybaviť. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného, pracovitého a spoľahlivého kolegu so zmyslom pre detail.

Stavebno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa sklenenými, hliníkovými a oceľovými konštrukciami. Ide o moderné sklo-hliníkové fasády, okná, dvere a s tým spojené konštrukcie. Našim cieľom je dodávať atypické konštrukcie na mieru zo spomínaných materiálov od exkluzívnych dodávateľov.
ID: 4528226  Dátum zverejnenia: 11.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac