Dispečer / Disponent MKD

Almo Group s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pobočku v Malackách hľadáme kolegu na pozíciu DISPEČER nákladných vozidiel.

Práca nie je vhodná pre slabé povahy. Budete zjednávať, obvolávať, plánovať, stresovať ale aj sa tešiť z toho, že ste prekonali výzvy a problémy.

Hlavnou náplňou práce je plánovanie a koordinácia pridelených vozidiel v rámci Európy.
(a činnosti s tým spojené vrátane spracovania objednávok)

Koľko sa pracuje ?
V office sme zvyčajne 8-14, následne je operatíva na telefóne. Tu treba rátať, že sa môže riešiť nejaká komplikácia vo večerných hodinách. Je to súčasť práce a treba to akceptovať.

Čo treba vedieť ?
Aktívna komunikácia v anglickom, alebo nemeckom jazyku, pričom znalosť UA je výhodou. Dôležitá je zodpovednosť, proaktívny prístup k riešeniu problémov a schopnosť plánovania. A samozrejme vedieť pracovať v tíme.

Mzda je naviazaná na počet vozidiel, ktoré disponujete tak, aby ste mali vyvážený priestor medzi prácou a časom na oddych. Pri 10 pridelených vozidlách a splnení plánu je mzda 2500 v hrubom.

Bez praxe v tomto prípade nie sú koláče, čiže hľadáme človeka, ktorý má na pozícii reálnu skúsenosť a prax. Samozrejme zaučenie je nevyhnutné.

Chceš nás obzrieť ? Pozri facebook stránku /almogroupsro

Nástup dohodou (skôr aj neskôr)

Čo vám môžeme ponúknuť?

• skrátený čas v kancelárii - flexibilné pracovné podmienky

• príspevok na multisportkartu

• Program pre doporučenie kamaráta - za každé odporučenie 750 EUR

• Predovšetkým zázemie stabilnej a silnej spoločnosti (sme 14 rokov na trhu)

• Aktívny prístup k návrhom v rámci inovácii spoločnosti. U nás nie ste len číslo

• Individuálne bonusy nad rámec výkonu - ak nám pomôžeš rásť, budeš rásť s nami

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV (ideálne v angličtine alebo nemčine). Každého kandidáta spĺňajúceho kritériá budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

Sledujte nás tiež v skupine na Facebooku

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Sme prepravná spoločnosť s 20 ťahačmi. Naši profesionálni vodiči vykonávajú prepravy v rámci SK-EU a nazad už viac ako 14 rokov. A ak by to nestačilo, neustále obnovujeme vozový park aby sme mali istotu bezpečnej a kvalitnej techniky a vodič mal pohodlie, aké si zaslúži.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alexander Moravčík
Tel.: +421948377955
E-mail: poslať životopis
ID: 4816507  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac