Vodič MKD 1 osádka SK - DE - SK základ na pásku 1400 €

Almo Group s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

prijmeme do zamestnania vodiča na ťahač + plachtový náves MAN TGX.
Parkovisko, kde sa začína a končí, je v Malackách.

Mzda 1400 € + diéty (min 35 denne)

Celá suma sa vypláca na účet. Myslite na svoj dôchodok a nerobte za minimálku.

Prípadne vieme aj striedanie 2 týždne práca / 2 týždne voľno.

Ponúkame stabilitu a dlhodobú prácu aj v týchto časoch.

Požiadavka na vodiča :
Platné všetky doklady potrebné pre výkon povolania a prax min 1 rok, slušné vystupovanie, kolegiálny prístup, starostlivosť o vozidlo. Ekonomická jazda.

Viac info telefonicky alebo nám pošlite váš životopis na [email protected]

Nástup podľa dohody.

Spoločnosť Almo Group má za sebou 10 ročnú históriu v oblasti prepravy a špedície. Aktuálne sa môže pýšiť moderným vozovým parkom (norma E6) a priemernou zamestnanosťou v dĺžke viac ako 4 roky.

Inzerát aktuálny do zmazania

=Stabilné zamestnanie
=Autá sa nestriedajú – pridelené vozidlo máte po celý čas len vy.
=Na vozidlách je zabezpečený pravidelný servis.
=Bonus na tankovanie
=Peniaze na čas samozrejmosťou.
=Firemný telefón aj na súkromné účely.
=Firemné oblečenie ako tričká, bundy, mikiny atď. Topánky a rukavice sú samozrejmosťou
=Vybavenie kabíny vozidla
=Výhodné financovanie osobného vozidla
= Poradenstvo v rámci osobných financií ako je hypotéka, úrazové pripoistenie, sporenie na dôchodok, investovanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Sme prepravná spoločnosť s 20 ťahačmi. Naši profesionálni vodiči vykonávajú prepravy v rámci SK-EU a nazad už viac ako 12 rokov. A ak by to nestačilo, neustále obnovujeme vozový park aby sme mali istotu bezpečnej a kvalitnej techniky a vodič mal pohodlie, aké si zaslúži.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4232655  Dátum zverejnenia: 7.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac