Manažér predaja komínových systémov pre východné Slovensko

ALMEVA Slovakia s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacprovízna zložka bez obmedzenia, celková mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich klientov + rozvoj obchodnej siete
Prezentovanie produktov a služieb spoločnosti
Požiadavky na organizáciu práce v týždni : 3-4 dni na cestách za zákazníkmi, 1-2 dni home office
Monitorovanie trhu, konkurencie a aktuálnych trendov
Reporting obchodných aktivít
Účasť na veľtrhoch, odborných dňoch a akciách

Služobné auto
Služobný telefón a notebook
Flexibilný pracovný čas
Zaškolenie, zvyšovanie kvalifikácie v rámci oboru komínovej techniky a odťahu spalín

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické, obchodné

Vodičský preukaz

B

Požadujeme skúsenosť s obchodnou a technickou činnosťou v obore TZB alebo stavebnín / stavebných firiem, pôsobiacich v zverenej lokalite

Pozíciu obsadzuje švajčiarsko - česká spoločnosť rodinného charakteru, zaoberajúca sa výrobou a predajom profesionálnych komínových systémov - plastové (pre kondenzačné kotle), nerezové, murované/keramické/šamotové. Taktiež výhradne zastupujeme výrobcu komínových ventilátorov a systému spätného získavania tepla zo spalín v priemysle. Sme dodávateľom pre širokú sieť veľkoobchodov vodo-topo aj stavebnín, inštalatérov a kominárov aj kachliarov, ako aj pre OEM odberateľov (napr. pre importérov kondenzačných kotlov, alebo pre OEM výrobcov komínových systémov).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4140760  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac