Porodnice Neratovice hledá porodní asistentky

ALMEDA, a.s.

Místo práce
Nemocnice a Porodnice Neratovice, Alšova, Neratovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- těšit se můžete na samostatnou práci na porodním sále
- budete se podílet na přirozených a bezpečných porodech
- vašim cílem bude vlídný přístup a respekt k individuálním potřebám rodičky
i novorozence

Zaměstnanecké výhody, benefity

PROČ SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU:
- DOSTANETE NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 30.000,- Kč
- v případě potřeby vám zajistíme UBYTOVÁNÍ
- k velmi dobrým mzdovým podmínkám vám bude přidán ještě SMĚNNÝ PŘÍPLATEK
7 000,- Kč
- v rámci BENEFITNÍHO PROGRAMU si můžete vybrat (Cafeterie, Multisport karta nebo Penzijní připojištění) a mnoho dalšího
- pokud se chcete hýčkat, pak tu máme benefit masáže
- pokud se chcete vzdělávat, finančně vás podpoříme
- máme zvýhodněné stravování
- ročně si můžete užít 5 týdnů dovolené
- nabízíme práci na plný úvazek ve směnném provozu a nastoupit můžete ihned
nebo dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- důležitá je odborná způsobilost dle zákona 96/2004
Sb.
- práce v příjemném kolektivu je samozřejmostí
- jste pečlivá a precizní
- máte empatii ve vztahu k budoucím maminkám

BUDEME RÁDI, KDYŽ SE STANETE ČLENEM TÝMU NAŠÍ PORODNICE.
Rádi přivítáme jak vás, zkušené porodní asistentky, tak i vás, čerstvé absolventky (zkušené kolegyně vás rády a spolehlivě zaučí).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nemocnice Neratovice je poskytovatelem zdravotní péče na vysoce odborné a profesionální úrovni, v příjemném prostředí ambulancí a lůžkových oddělení.
Poskytuje lůžkovou péči na odděleních, jako jsou interní, gynekologicko-porodnické, novorozenecké, následná intenzivní péče, multioborová jednotka intenzivní péče a péči zahrnující široké spektrum ambulantních oborů.
Zásadním krédem nemocnice je poskytovat kvalitní péči s maximálním ohledem na zájem pacienta - klienta.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4098290  Dátum zverejnenia: 8.6.2021