Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo ALMASTER s.r.o.

Zámočník, Pracovník výroby

ALMASTER s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 34, Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
Ihneď
1 100 - 1 400 EUR/mesiacPo zaškolení možná mesačná odmena + bonus za dochádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rezanie hliníkových profilov, strihanie plechu, skladanie rámov, zváranie, brúsenie, kontrola a balenie hotových výrobkov.

Práca v dielni, príplatky za nadčasy, pracovné oblečenie, zabezpečené stravovanie v areáli firmy.

Žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu na uvedený e-mail. Uchádzači, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám budú kontaktovaní a pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, dochvíľnosť, schopnosť čítania výkresovej dokumentácie, zváračský preukaz výhodou, čistý register trestov.

Naša firma pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov. V ostatných rokoch sa naša spoločnosť dostala na popredné miesta v dodávke atypických výrobkov pre stavebné a montážne firmy na Slovensku, čo svedčí o kvalite našich výrobkov a spokojnosti našich zákazníkov. Medzi naše hlavné obchodné činnosti patrí: Výroba a predaj parapetných dosiek, sietí proti hmyzu, hliníkových dverných výplní, atypická výroba z hliníka, prášková povrchová úprava.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4392847  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac