Poď tvoriť väčší tím - náborarka/náborár - Rimavská Sobota, Revúca

ALMARK BAU s.r.o.

Miesto práce
Rimavská Sobota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/a komunikuješ, dokážeš si v každej situácii poradiť a nič Ťa nezaskočí ani nepreskočí? Baví Ťa telefonovať a chceš pomáhať ľuďom nájsť ich vysnený job? Bude pre Teba vedenie kancelárie a starostlivosť o uchádzačov brnkačka? Tak 3x hurá a čítaj ďalej…
A čo budeš u nás robiť? Budeš komunikovať s novými záujemcami o prácu tak, aby sa k nám tešili. Pripravíš pre nich super výberové konanie, vyberieš tých správnych kolegov a postaráš sa o nástupné papiere.

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo na Teba čaká:
• Máme pre Teba nachystaný plat 700 € brutto/mesiac+ prémie za výsledky
• Firemné akcie, home office, sick days
• Práca na HPP
• Nehodíme Ťa do vody, riadne Ťa zaučíme
• Vždy tu budeme pre Teba, keď budeš chcieť poradiť alebo si len tak pokecať
• Tvoju prácu si budeme vážiť

Informácie o výberovom konaní

Je tu niečo, čo Ti chceme povedať skôr, než sa rozhodneš patriť medzi nás: Každý sme iný, ale všetci sme jedineční. Našu prácu odvádzame dobre, pretože fungujeme ako tím. Vždy tu budeme pre Teba, keď budeš chcieť poradiť alebo si len tak pokecať. Na nič sa nehrajeme, sme proste ALMARK.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ako si Ťa predstavujeme:
• Komunikácia pre Teba nie je žiadny problém a pusa Ti ide bez prestávky
• Počítač si nevidel/nevidela iba na obrázku a Excel Ti nerobí problém
• Hodiť sa Ti budú základy angličtiny alebo nemčiny, ale nie je to podmienka
• Si systematický/á a vieš si zorganizovať prácu
• Si energický/á a svoju dobrú náladu vieš šíriť ďalej

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ALMARK je česká společnost. Poskytujeme dodavatelská řešení pro firmy působící ve stavebním a strojírenském průmyslu na Českém i Německém trhu.
Měníme myšlení lidí nejen v oblastech, ve kterých působíme. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem.

O co nám jde?
Vytváříme prostředí přesahující naši firmu, kde se lidé cítí dobře a kam se rádi vracejí. Budujeme komunity, které sdílejí stejné myšlení a vzájemně se podporují. Podílíme se na rozvoji regionů, ve kterých působíme a naši energii investujeme do lidí a vztahů s nimi.

Účelem společnosti ALMARK je pomáhat firmám úspěšně dokončit projekty, šetřit jejich čas a přinášet radost z práce.

Pár věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám:
V ALMARKU máme jiný přístup – nemáme zaměstnance, ale kolegy. Záleží nám na rovnováze práce a osobního života. Klademe důraz na individuální rozvoj; školíme se, vzděláváme a trénujeme v různých dovednostech. Potkáváme se i mimo práci a společně tvoříme naši ALMARK rodinu.

Proto je pro nás důležitá vzájemnost, která spočívá ve fungování skupiny jako celku. Každý je tady pro vás, stejně jako vy jste tady pro každého. („Nemůžu, Nejde to“ se u nás řadí do kategorie sprostých slov.)

Jednoduše… naším cílem je dělat svět lepším a začínáme u sebe.

Web:https://almark.cz/

FB:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3625290  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€