Hľadá sa parťák do Nemecka až 5000 € / mesiac (stavebný parťák)

ALMARK BAU s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
5000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si majstrom svojho remesla (murárčina, fasády) a zároveň nepokazíš žiadnu srandu? Je zodpovednosť Tvojím druhým menom, si prirodzený vodca, ale aj super kamarát? Tak sa pridaj k nám a vezmi si na starosť partiu chlapov v Nemecku, ktorí tam už na Teba čakajú.

Zamestnanecké výhody, benefity

• aktívne využívanie nemčiny a možnosť jej rozvoja
• spoznáš Nemecko a odvedieš kus dobrej práce
• výplata až 5000 € na živnosť
• možnosť práce i na pracovnú zmluvu
• firemné auto i na súkromné účely, mobil
• spoločenské akcie

Informácie o výberovom konaní

V práci nepoužíváme sprosté slová ako nejde to a nemôžem. Poznáš horšie? Tak nám ich dôjdi povedať na pohovor. Prvým krokom je poslať životopis na [email protected] alebo zavolaj na +420 730 516 781 a dohodneš si stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• môžeš sa pýšiť kvalitne odvedenými prácami v murárstve/ na fasádach
• už si niekedy viedol alebo chceš viesť tím pracantov
• svojmu tímu nebudeš len rozdeľovať prácu, ale budeš tiež ich oporou a budeš s nimy makať na stavbe
• ovládaš čítanie v stavebno-technickej projektovej dokumentácii
• je potrebná komunikatívna nemčina, aby si sa bez problémov dohovoril na stavbe
• trestná bezúhonnosť je jasná vec
• s autom si jedna ruka, skrátka nosíš vodičák všade so sebou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ALMARK je česká společnost. Poskytujeme dodavatelská řešení pro firmy působící ve stavebním a strojírenském průmyslu na Českém i Německém trhu.
Měníme myšlení lidí nejen v oblastech, ve kterých působíme. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem.

O co nám jde?
Vytváříme prostředí přesahující naši firmu, kde se lidé cítí dobře a kam se rádi vracejí. Budujeme komunity, které sdílejí stejné myšlení a vzájemně se podporují. Podílíme se na rozvoji regionů, ve kterých působíme a naši energii investujeme do lidí a vztahů s nimi.

Účelem společnosti ALMARK je pomáhat firmám úspěšně dokončit projekty, šetřit jejich čas a přinášet radost z práce.

Pár věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám:
V ALMARKU máme jiný přístup – nemáme zaměstnance, ale kolegy. Záleží nám na rovnováze práce a osobního života. Klademe důraz na individuální rozvoj; školíme se, vzděláváme a trénujeme v různých dovednostech. Potkáváme se i mimo práci a společně tvoříme naši ALMARK rodinu.

Proto je pro nás důležitá vzájemnost, která spočívá ve fungování skupiny jako celku. Každý je tady pro vás, stejně jako vy jste tady pro každého. („Nemůžu, Nejde to“ se u nás řadí do kategorie sprostých slov.)

Jednoduše… naším cílem je dělat svět lepším a začínáme u sebe.

Web:https://almark.cz/

FB:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3596355  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5000 €