Obchodný zástupca pre "Dojčland"

ALMARK BAU s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
január 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1500 € + odmeny (1500€-5000)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skvelým/lou obchodníkom/čkou a láka Ťa mať výplatu bez hraníc? Nie je ti jedno s akými ľuďmi pracuješ, a chceš mať stále dobrú náladu? Ak máš týmového ducha a rozumieš srande, tak už na Teba čaká miesto v partii bláznov, ťahajúcich za jedno lano a majúcich jasný cieľ. Byť jednoducho najlepší!

Hľadáme do tímu kolegu/kolegyňu s týmito skúsenosťami:
• máš skúsenosti na podobnej pozícii s trhom v Nemecku/Rakúsku aspoň 2
roky
• zvládaš si nastaviť obchodno-marketingovú stratégiu a vieš ju vyhodnotiť
• máš preukázateľné výsledky v obchodnej sfére a uzatváranie zmlúv Ti
nerobí problém
• zvládaš viesť rokovanie v nemčine (C1- C2)
• samozrejmosťou je čistý Register trestov

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo Ti táto pozícia prinesie:

• aktívne využívanie nemčiny a možnosť jej rozvoja
• cestovanie, sloboda a zároveň zodpovednosť
• honorár bez limitov (1500 EUR/ mesiac fix + prémie bez limitov) na živnosť
• firemné auto i pre súkromné účely, notebook, mobil
• flexibilná pracovná doba, možnosť home office

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• musíš mať drive, ťah na bránku a mať energiu na rozdávanie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ALMARK je česká společnost. Poskytujeme dodavatelská řešení pro firmy působící ve stavebním a strojírenském průmyslu na Českém i Německém trhu.
Měníme myšlení lidí nejen v oblastech, ve kterých působíme. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem.

O co nám jde?
Vytváříme prostředí přesahující naši firmu, kde se lidé cítí dobře a kam se rádi vracejí. Budujeme komunity, které sdílejí stejné myšlení a vzájemně se podporují. Podílíme se na rozvoji regionů, ve kterých působíme a naši energii investujeme do lidí a vztahů s nimi.

Účelem společnosti ALMARK je pomáhat firmám úspěšně dokončit projekty, šetřit jejich čas a přinášet radost z práce.

Pár věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám:
V ALMARKU máme jiný přístup – nemáme zaměstnance, ale kolegy. Záleží nám na rovnováze práce a osobního života. Klademe důraz na individuální rozvoj; školíme se, vzděláváme a trénujeme v různých dovednostech. Potkáváme se i mimo práci a společně tvoříme naši ALMARK rodinu.

Proto je pro nás důležitá vzájemnost, která spočívá ve fungování skupiny jako celku. Každý je tady pro vás, stejně jako vy jste tady pro každého. („Nemůžu, Nejde to“ se u nás řadí do kategorie sprostých slov.)

Jednoduše… naším cílem je dělat svět lepším a začínáme u sebe.

Web:https://almark.cz/

FB:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3549309  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 € + odmeny (1500€-5000)