Likvidátor poistných udalostí

Almares Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Skalica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a zodpovedného likvidátora poistných udalostí, ktorý sa bude starať o prešetrovanie škôd, spracovanie návrhov na odškodnenie a komunikáciu s klientmi a poisťovňami.
Ak máte záujem o prácu v dynamickom a profesionálnom tíme, ponúkame vám príležitosť stať sa súčasťou najväčšej maklérskej spoločnosti na Slovensku.

Čo budete robiť?
• prijímať a vybavovať hlásenia škôd od klientov
• navštevovať miesta poistných udalostí a určovať rozsah škôd
• posudzovať, či boli splnené podmienky poistnej zmluvy pre vyplatenie odškodného
• spracovávať návrhy na odškodnenie a zasielať ich poisťovniam
• viesť podrobnú dokumentáciu o škodách klientov
• komunikovať s klientmi, svedkami, políciou, nemocnicami a inými zainteresovanými stranami
• riešiť reklamácie a sťažnosti klientov

• atraktívna mzda a pravidelné odmeny
• možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
• pružná pracovná doba a možnosť home office
• firemné benefity ako mobilný telefón, notebook, služobné auto
• masáže a fyzioterapia
• príjemné pracovné prostredie a kolektív

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám svoj životopis spolu s nasledujúcimi dokumentmi:
• kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
• motivačný list, v ktorom nám napíšete, prečo sa hlásite na túto pozíciu a aké sú vaše silné stránky

Všetky dokumenty nám prosím zašlite v elektronickej podobe na e-mailovú adresu: [email protected]. Uvádzajte v predmete správy názov pracovnej pozície. Tešíme sa na vašu spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Poisťovníctvo

Počet rokov praxe

2

• technické myslenie a schopnosť analyzovať a riešiť problémy
• dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť za svoju prácu
• odolnosť voči stresu a schopnosť pracovať pod tlakom
• komunikatívnosť, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
• orientácia na klienta a jeho potreby
• schopnosť tímovej spolupráce aj samostatnej práce
• ochota neustále sa vzdelávať a zdokonaľovať
• znalosť právnych predpisov a noriem v oblasti poistenia
• znalosť MS Office a iných potrebných programov

Almares Slovakia je súčasťou skupiny Respect Slovakia, s.r.o. - najväčšej slovenskej spoločnosti pôsobiacej v oblasti rizikového manažmentu v zameraní na poistenie/ zaistenie malých, stredných a veľkých firiem.
ID: 4580856  Dátum zverejnenia: 17.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac