Account manager, obchodný zástupca, underwriter/ upisovateľ poistného rizika,

Almares Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
850 - 2 500 EUR/mesiacIné zložky mzdy, 13. plat, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem o osobný rast, rozvoj a hlavne sebarealizáciu s podporou k naplneniu Tvojho potenciálu?
Do našej kancelárie v Skalici a výhľadovo do Bratislavy a Trenčína hľadáme ambicióznu, odborne zdatnú, spoľahlivú a zodpovednú kolegyňu/ kolegu s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti poisťovníctva alebo nadšenú a cieľavedomú absolventku. Náplňou práce bude aktívna obchodná činnosť v kancelárii a terénne.
Požadované sú komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie s ambíciou kariérneho a osobnostného rastu.
Ak máte záujem sa stať súčasťou výborného kolektívu, ktorý svoju prácu a servis poskytuje na najvyššej kvalitatívnej úrovni, neváhajte nás osloviť. Nájdete u nás naplnenie osobných kariérnych ambícií, ale aj pevné zázemie a zamestnávateľa, ktorý Vám vytvorí príjemné prostredie pre dlhoročnú spoluprácu.

• flexibilný pracovný čas
• možnosť využitia home-office podľa dohovoru
• 3 dni extra voľna ročne (sick days)
• stravné lístky poskytované nad rámec zákona
• služobný telefón
• masáže na pracovisku
• školenia osobnostného rozvoja
• ovocie na pracovisku
• kancelária v historickom centre Skalice, Bratislavy, centre Trenčína či Piešťan

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vedenie ľudí
- aktívny prístup k práci
- flexibilita
- komunikatívnosť
- príjemné a ústretové vystupovanie
- schopnosť sústredenia sa aj pod časovým stresom
- tímovosť
- kreatívnosť
- ambicióznosť

Almares Slovakia je súčasťou skupiny Respect Slovakia, s.r.o. - najväčšej slovenskej spoločnosti pôsobiacej v oblasti rizikového manažmentu v zameraní na poistenie/ zaistenie malých, stredných a veľkých firiem.
ID: 3861785  Dátum zverejnenia: 19.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac